Süleyman Askeri'den Hakan Fidan'a doğru "MİT"

Değerli dostlar, değerli okuyucular, bu haftaki yazımda dış ilişkiler ve MİT’in başarılı operasyonları ile ilgili tespitlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.Bildiğiniz üzere MİT’in ilk kuruluşu olan...

Değerli dostlar, değerli okuyucular, bu haftaki yazımda dış ilişkiler ve MİT’in başarılı operasyonları ile ilgili tespitlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz üzere MİT’in ilk kuruluşu olan Teşkilât-ı Mahsusa’nın ilk başkanı Süleyman Askeri’dir.

Kahraman bir Türk fedaisidir.

Tarihçesini burada anlatmayacağım ama merak edenler Süleyman Askeri, Eşref Sencer Kuşçubaşı, Yakup Cemil, İsmail Canpolat, Zenci Mustafa gibi kahramanlarımızı araştırabilirler.

Araştırmalıyız, okumalıyız, tanımalıyız ve tanıtmalıyız.

Değerli dostlar, Teşkilât-ı Mahsusa’dan itibaren sivil halk içinden vatansever, girişken, cesur vatan evlatları görev almışlar ve operasyonlarda yer bulmuşlardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sayın Meral Akşener, Devlet Bahçeli’ye güvenin 22 Kasım 2023 | 903 Okunma Devlet Bahçeli sevgisi sınırları aştı 14 Kasım 2023 | 1.068 Okunma Celal Adan adamdır 07 Kasım 2023 | 709 Okunma Sayın Devlet Bahçeli “One minute” dedi 25 Ekim 2023 | 781 Okunma Beşiktaş Başkanı'na troller üzerinden hakaret ettiriyorlar 17 Ekim 2023 | 115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar