Sayın Devlet Bahçeli vefalıdır, vicdanlıdır

Tv100 Gazetesi Yazarı Doğan Çağlar'ın bugünkü (10.01.2022)'' Sayın Devlet Bahçeli vefalıdır, vicdanlıdır'' başlıklı yazısı.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2023 hedeflerine, kutlu yürüyüşüne puslu ve karanlık kurtlar vadisinde yürürken, yerde aslan, gökte kartal gibi cesur, emin adımlar atıyor.

Fitne ve fesadın kol gezdiği, CIA’in, MOSSAD’ın izimizde, takibimizde olduğu bu süreçte Türkiye Cumhuriyeti’ni yolundan edecek, hedefine varmasını engelleyecek tek sinsi ve hain yol kardeşi kardeşe kırdırmaktır.

Türkiye Cumhuriyeti, dünya ekonomisinin yerle bir olduğu pandemi sürecinde yerli otomobilini, yerli silahlarını, uçaklarını, gemilerini üretmeye ivmesini artırarak devam etti.

Artan enflasyona karşı asgari ücrete, memur, işçi maaşlarına zam yaptı; milyonlarca vatandaşının emeklilik mağduriyetini giderdi.

Dış politikada sağlam, barışçıl adımlar atmaya başladı.


Batı ve ABD, Türkiye Cumhuriyeti hükümetini, Cumhur İttifakı’nı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli‘yi karalayacağı, itibarsızlaştıracağı hiçbir done bulamaz oldu.

Geriye tek yol kaldı; FİTNE!

ABD fitne tohumlarını saçmadan önce bilinçli ve sinsi bir şekilde, dünyanın en şerefli kurumlarından biri olan Ülkü Ocakları’nı terör listesine alma çalışmalarına başladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sayın Hakan Fidan ve Sayın Binali Yıldırım cumhurbaşkanı yardımcısı olmalıdır 21 Mart 2023 | 425 Okunma Altılı Masa'nın adayını Kandil belirleyecek demiştim 14 Mart 2023 | 610 Okunma Sayın Meral Akşener yol ayrımında, iktidara yürüyor 07 Mart 2023 | 1.758 Okunma Sayın Erdoğan'ı tribün liderleri iktidar yapmadı, millet yaptı 28 Şubat 2023 | 327 Okunma Amik Ovası - 2 21 Şubat 2023 | 973 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar