Muhalefete göre Tayyip Erdoğan fedaileri

Değerli dostlar, değerli okuyucular seçim geçti, CHP karıştı.Kemal Kılıçdaroğlu muhalifleri kaybedilen seçimin müsebbibi olarak Kemal Kılıçdaroğlu ‘na faturayı kestiler. Hergün yeni bir...

Değerli dostlar, değerli okuyucular seçim geçti, CHP karıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu muhalifleri kaybedilen seçimin müsebbibi olarak Kemal Kılıçdaroğlu ‘na faturayı kestiler. Hergün yeni bir komplo teorisi ortaya atıyorlar.

Hatta öyle abartıyorlar ki olayı, CHP'nin bazı muhalif yazarları zannediyorum Kurtlar Vadisi'ni çok fazla izlemişler diyorum, traji komik buluyorum açıklamalarını. Değerli dostlar, gelecekte, CHP'de Ekrem İmamoğlu ‘nu genel başkanlık koltuğuna oturtmak isteyenler, Sn. Meral Akşener’e de aba altından sopa göstermek isteyenler son zamanlarda bir operasyona imza attılar.

Kendisini çok tanımadığım ve takip etmediğim bir gazeteci garip garip açıklamalar yaptı.

Efendim Hasan Cengiz adında biri varmış, Erdoğan ve Bahçeli ‘nin tabiri caiz ise fedaisiymiş, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Muhammet Dervişoğlu ile yakınmış, Putin'in danışmanı Alexandır Dugin ile derin ilişkileri varmış. Bu Hasan Cengiz, Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu desteklemiş!

Yani diyor ki derin devlet Tayyip beyin karşısına Kemal beyi çıkarmak için Hasan Cengiz üzerinden operasyon çekti!

Değerli okuyucular bir de diyor ki Meral Akşener'e 100 milyon dolar para verdi bu derin devlet Hasan Cengiz üzerinden.

Dinlerken hayretlerle izledim ve trajikomik buldum.

Anında şu sonucu çıkardım.

Birileri Ekrem İmamoğlu’na CHP Genel Başkanlığı yolunu açmaya...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beşiktaş sizi özledi Sayın Devlet Bahçeli Bey’im 03 Ekim 2023 | 185 Okunma Bozkurt Hakan Fidan 26 Eylül 2023 | 1.666 Okunma Hatay sevdamız 19 Eylül 2023 | 215 Okunma Devlet Bahçeli büyük adamdır Sayın Meral Akşener 12 Eylül 2023 | 996 Okunma Muhalefete göre Tayyip Erdoğan fedaileri 05 Eylül 2023 | 372 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar