Hakan Fidan Başkan

Değerli dostlar, değerli okuyucular…Bildiğiniz üzere Türkiye’de ilk defa ben Sayın Hakan Fidan’ın siyasi arena da olması gerektiğini, halk tarafından çok sevildiğini, genel olarak taraflı tarafsız liyakatli...

Değerli dostlar, değerli okuyucular…

Bildiğiniz üzere Türkiye’de ilk defa ben Sayın Hakan Fidan’ın siyasi arena da olması gerektiğini, halk tarafından çok sevildiğini, genel olarak taraflı tarafsız liyakatli bulunduğunu, geleceğe devlet başkanı olarak hazırlanması gerektiğini yazmıştım.

Seçim sonrası cumhurbaşkanı yardımcısı olması gerektiğini ve MİT’in silsilede önce kendisine ve bir üst basamak olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza bağlanması gerektiğini yazmıştım.

Elbette Sayın Cumhurbaşkanımız bizden daha iyi bilir, en doğru adımları atar.

Ben sadece öngörülerimi paylaşmıştım. Bu öngörüleri paylaşırken toplumun nabzını tutarak, takip ederek, beklentilerini ajandama not ederek yazıyorum.

Bu tespitlerde bulunurken elbette haklı gerekçelerim olduğunu hatırlatmak istiyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bozkurt Hakan Fidan 26 Eylül 2023 | 1.660 Okunma Hatay sevdamız 19 Eylül 2023 | 214 Okunma Devlet Bahçeli büyük adamdır Sayın Meral Akşener 12 Eylül 2023 | 996 Okunma Muhalefete göre Tayyip Erdoğan fedaileri 05 Eylül 2023 | 370 Okunma Süleyman Askeri'den Hakan Fidan'a doğru "MİT" 29 Ağustos 2023 | 1.780 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar