Sabah’a veda etmenin bu kadar zor olacağını biliyordum

Tam 10 yıl boyunca büyük bir mutlulukla köşe yazdığım Sabah gazetemize veda yazısı göndermenin burukluğu içindeyim. Akademi ve düşünce kuruluşu dünyasındaki tecrübelerimi ve...

Tam 10 yıl boyunca büyük bir mutlulukla köşe yazdığım Sabah gazetemize veda yazısı göndermenin burukluğu içindeyim.
Akademi ve düşünce kuruluşu dünyasındaki tecrübelerimi ve görüşlerimi paylaştığım bu yazıların kamuoyumuza katkı verdiği ümidindeyim.
Türkiye'nin bir on yılına tanıklık eden bu yazılar hayatımın en önemli dönemine karşılık gelmektedir.
Ve elbette Sabah gazetesi ailesinden birisi olarak dış ve iç politika alanlarında yazmanın bana kattıkları eşsizdir ve muhteşemdir.
Yazarken o kadar çok şey öğrendim ki Sabah gazetesinin bir "kutlu okul" olduğunu hiç unutmayacağım.
Bu ayrıcalıklı fırsatı şahsıma tanıyan ve SETA bünyesindeki çalışmalarımda da engin desteğini hiç esirgemeyen Turkuvaz Yönetim Kurulu Başkan vekili ve SETA Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Serhat Albayrak'a çok teşekkür ederim.
Medya dünyamıza çok sayıda insan yetiştiren Sabah gazetesinin başta Metin Yüksel olmak üzere...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sabah’a veda etmenin bu kadar zor olacağını biliyordum 20 Mayıs 2024 | 658 Okunma Yeni gelişmeler normalleşmenin seyrini nasıl etkiler? 17 Mayıs 2024 | 1.402 Okunma Değişim ama nasıl? 14 Mayıs 2024 | 561 Okunma Yeni Anayasa tartışması neden kaçınılmaz? 11 Mayıs 2024 | 105 Okunma CHP ve İyi Parti rol mü değiştiriyor? 10 Mayıs 2024 | 283 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar