Kılıçdaroğlu’nun suskunluğu işe yarıyor mu?

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in ittifak eleştirisi siyasi gündemde yerini korurken muhalefet cenahındaki bir husus dikkatlerden kaçmıyor.Mayıs 2023 seçimlerinde muhalefetin ortak adayı olan Kılıçdaroğlu...

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in ittifak eleştirisi siyasi gündemde yerini korurken muhalefet cenahındaki bir husus dikkatlerden kaçmıyor.

Mayıs 2023 seçimlerinde muhalefetin ortak adayı olan Kılıçdaroğlu, Akşener ve diğer sağ partilerin eleştirilerine cevap vermiyor.

"Büyük koalisyonun" mimarı olmasına rağmen ısrarla susuyor.

Gazetecilerin sorularını nezaketle geçiştiriyor.

Bakmayın Oral Çalışlar'ın "özeleştiri" sorusuna verdiği cevapta "seçimden birkaç gün sonra kamuoyu önüne ekibiyle çıkıp hesap vermemesini, öz eleştiri yapmamasını eksilik" olarak gördüğünü söylemesine.

Kılıçdaroğlu'nun seçim sonrası suskunluğu stratejik bir tercihti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye ne yapıyor? 29 Eylül 2023 | 137 Okunma Erdoğan’dan İsrail gazı mesajı: En akılcı enerji rotası Türkiye üzerinden Avrupa 27 Eylül 2023 | 131 Okunma Erdoğan’ın Nahçıvan seyahati, Aliyev’in gururu 26 Eylül 2023 | 201 Okunma Muhalefetin herhangi bir ittifak kurması artık mümkün mü? 23 Eylül 2023 | 90 Okunma Erdoğan’ın Netanyahu ve Miçotakis ile görüşmeleri 22 Eylül 2023 | 75 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar