Dünya Filistinli çocukların çığlığını duymak zorunda

UMUT TÜRK DEVRİ Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Türk dünyasının birliği ve dirliği için çalışmaya devam edeceğiz. Daha kapsayıcı, daha adil bir dünyayı inşa etmek için daha...

UMUT TÜRK DEVRİ
Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Türk dünyasının birliği ve dirliği için çalışmaya devam edeceğiz. Daha kapsayıcı, daha adil bir dünyayı inşa etmek için daha çok çalışacağız. Çünkü sorunların çözümünde dünyanın umudu Türk Devri'dir.

GARANTÖR ÜLKE OLMAMIZDAN DAHA TABİİ NE OLABİLİR?
Filistin için Türkiye'ye bir garantörlük görevi düşerse biz görevi almaya hazırız. Tarihsel geçmişe baktığımızda Gazze'de Türkiye'nin garantör ülke olmasından daha tabii ne olabilir? Türkiye olarak bizim başat bir rol üstlenmemiz gerekir. Akan kanın durması için herkesle görüşüyoruz.

MASUMLARA YARDIM ELİ UZATMAK İNSANLIK GÖREVİMİZ
Filistinli çocuklar dünyanın diğer çocukları gibi güvenlik endişesi duymadan hür şekilde yaşayabilsin diye mücadele ediyoruz. Artık dünya Filistinli çocukların çığlığını duymalı. Kendi topraklarında hür bir şekilde yaşama arzularını kimse görmezlikten gelemez. Masumlara yardım etmek insanlık görevimiz.

ABD'NİN SENATOSU VARSA...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Barışın peşini bırakmayacağız 03 Aralık 2023 | 33 Okunma Akşener’in liderlik sınavı, Özel’in tarzı ve Atatürkçülük 02 Aralık 2023 | 207 Okunma Yerel seçimlerde ittifaklar ve kampanyalar 01 Aralık 2023 | 124 Okunma Ateşkesi uzatmak ve Gazze’de ertesi gün 28 Kasım 2023 | 161 Okunma CHP, İyi Parti’yi yeniden ikna edebilir mi? 25 Kasım 2023 | 252 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar