Eurovision’da iyi ki yokuz

Eurovision Şarkı Yarışması, yaşattığı rezaletlerle bir "skandallar festivali" havasına büründü. Köşemize sürekli katkı sunan değerli okurum Murat Aydın da bu sözde yarışmanın...

Eurovision Şarkı Yarışması, yaşattığı rezaletlerle bir "skandallar festivali" havasına büründü. Köşemize sürekli katkı sunan değerli okurum Murat Aydın da bu sözde yarışmanın ipliğini pazara çıkaran bir yorum göndermiş:"Eurovision Şarkı Yarışması artık öro-vizyonsuz olmuş. İyi ki yarışmaya katılmıyoruz. Bu ne ucubelik? Erkek mi, kadın mı belli olmayan tipler, yine birbirini kayırıp puan veren ülkeler... Sözüm ona şarkı yarışması. Yarışma boyunca diğer ülkelerden toplam 60 puana yakın toplayabilen İsrail'i sözde halk oylamasından gelen puanlarla neredeyse birinci yapacaklardı.
Kısaca; Romanya'yı yarışmadan çekildiği için, Hollanda'yı yaptığı protestodan dolayı, Türkiye'yi de bu yarışmayı 'yok' saydığı için kutluyorum."

Komşudaki esnafa bak
Geçen hafta bu köşede bazı fırsatçı esnafa çokça sitem ettim. Değerli dostum Muharrem Akduman da konuyla ilgili kontra bir örnek vermek üzere komşumuz Yunanistan'da başından geçen olayı nakletmiş:
"Yüksel'ciğim çok güzel bir...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şüpheli bir ölüm 14 Haziran 2024 | 87 Okunma “Cannes kırmızı” halıda kimler yürüyebilir? 13 Haziran 2024 | 115 Okunma Koreliler de şaşırıyor 12 Haziran 2024 | 421 Okunma Kardeşlerim’den muhteşem final 11 Haziran 2024 | 131 Okunma Duyarlılığımız ezelden 09 Haziran 2024 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar