İşte fotoğraf sildiren olay

Gülben Ergen, bugünlerde son sevgilisi Burak Törer'le ilişkisi ile herkesin diline dolanmış durumda! Ünlü sanatçının, Nisan'da aşkını ifşa ettiği ve çok mutlu olduğu konuşulan prodüktör...

Gülben Ergen, bugünlerde son sevgilisi Burak Törer'le ilişkisi ile herkesin diline dolanmış durumda!
Ünlü sanatçının, Nisan'da aşkını ifşa ettiği ve çok mutlu olduğu konuşulan prodüktör sevgilisi Burak Törer ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmesi 'Ayrıldılar' dedikodularının çıkmasına neden oldu! Ancak Ergen, fotoğrafları silse de, Törer'i takibi bırakmadı.
Bu yüzden ilişkileri bitti mi, bitmedi mi kimse bilmiyor ama ben Gülben Ergen'in sevgilisiyle birlikte çekilmiş fotoğraflarını niye sildiğini öğrendim.

ARKADAŞLARIYLA EĞLENİYORDU
Geçen hafta Bodrum'da sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Burak Törer, işleri nedeniyle İstanbul'a dönmüş. Birkaç gün sonra haber vermeden İstanbul'a giden Ergen, akşam ona sürpriz yapmak istemiş.
Öncesinde telefon açıp ne yaptığını sormuş. Kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla evde olan Törer, Ergen'in yanlış anlayacağını düşünerek yalnız oturduğunu söylemiş. Ergen de 15 dakika sonra soluğu sevgilisinin evinin kapısında almış. Tabii hem Ergen, hem de Törer neye uğradığını şaşırmış. Sevgilisinin kendisine yalan söylemesine çok kızan Ergen, bağırıp çağırmaya başlamış.
Misafirler evden kaçarken kavga da iyice büyümüş. İşte bu kavganın ardından Ergen, fotoğrafları silmiş. Şimdilerde araları limoni olan çift, umarım ilişkilerini kurtarmayı başarır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 20 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 72 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma Amerika’da ameliyat olacak 09 Ağustos 2019 | 104 Okunma Cennet’teki villasını kiraya verdi 08 Ağustos 2019 | 101 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar