Bebeğini kaybetti

28 Nisan'da Bodrum'da Ersin Kayalar ile evlenen iki aylık gelin Siren Ertan Kayalar'ın hamile olduğunu tüm Türkiye'ye ben müjdelemiştim. 47 yaşında anne olmak için yanıp tutuşan Siren Hanım'ın bebeğinin cinsiyetini de...

28 Nisan'da Bodrum'da Ersin Kayalar ile evlenen iki aylık gelin Siren Ertan Kayalar'ın hamile olduğunu tüm Türkiye'ye ben müjdelemiştim.
47 yaşında anne olmak için yanıp tutuşan Siren Hanım'ın bebeğinin cinsiyetini de, doğumunu da müjdelemeyi çok isterdim.
Ama maalesef önceki akşam kötü haber geldi. Haberimin yayınlandığı gün doktor kontrolüne giden Siren Hanım, bebeğinin kalbinin zayıf attığını öğrenmiş ve 'Minik bezelyem' dediği bebeğine mektup yazıp onun için dua istemişti.

'HİÇ VAZGEÇMEYECEĞİM'
Bebeği için herkesten dua isteyen Siren Hanım'a ünlü-ünsüz tüm annelerden destek gelmişti.
Ancak Siren Hanım, ne yazık ki kötü haberi önceki gece yarısı Instagram'da takipçileriyle paylaştı: "Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle.
Allah bizim için ettiğiniz duaları, sizin iyiliğinize saysın inşallah. Merak etmeyin yine güçleneceğim, yine gülümseyeceğim. Eşimle yine deneyeceğiz. Çocuk sahibi olma sevdamdan hiç vazgeçmedim, geçemedim, biliyorum geçemeyeceğim de. Allah'ım inşallah nasip eder. İnşallah dualarımız birleşir, bize ışık olur, yol olur." Bebeğini kaybettiğine çok üzüldüğüm Siren Hanım'ın, Allah tez zamanda gönlüne göre verir, kendisi tekrar hamile kalır ve sağlıkla bebeğini kucağına alır umarım.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 46 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 79 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma Amerika’da ameliyat olacak 09 Ağustos 2019 | 107 Okunma Cennet’teki villasını kiraya verdi 08 Ağustos 2019 | 103 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar