Çin işi şov

Otomotiv dünyasının, yeniliklerini tanıttığı ve tüketicilerle buluşma noktası olan fuarlar eski günlerini arıyor. Birçok marka artık otomobil fuarlarına katılmıyor. Avrupa'nın en büyük...

Otomotiv dünyasının, yeniliklerini tanıttığı ve tüketicilerle buluşma noktası olan fuarlar eski günlerini arıyor. Birçok marka artık otomobil fuarlarına katılmıyor. Avrupa'nın en büyük fuarları olan Paris, Frankfurt ve Cenevre bugün artık heyecandan uzak bir görüntü sergiliyor.
Avrupa'da fuarlar eskisi gibi ilgi görmezken doğuda fuarların yıldızı yükseliyor. Örneğin dünyanın en büyük otomotiv pazarı Çin'de düzenlenen fuarlar eskisinden daha büyük ilgi görüyor. 25 Nisan'da medya mensupları için kapılarını açan Pekin Otomobil Fuarı, otomotiv markalarının akınına uğradı.
Çinli markalar baştaolmak üzere Avrupalı, Japon ve Koreli markalar fuarda yeni modellerini sergiledi. Fuar 4 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebilecek.
GÖVDE GÖSTERİSİ
Bu yılki teması "Yeni dönem yeni otomobil" olan fuarda 30'u çok uluslu şirketlerin olmak üzere 117 küresel prömiyer gerçekleşti. 41 konsept otomobil sergilendi.
Bu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye melez otoları sevdi 20 Mayıs 2024 | 142 Okunma Otoya 0 faiz dopingi 13 Mayıs 2024 | 440 Okunma Çin seddini hibritle aşacaklar 06 Mayıs 2024 | 135 Okunma Çin’de elektrikli oto savaşları 29 Nisan 2024 | 482 Okunma Çin işi şov 27 Nisan 2024 | 72 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar