ÇOK OKUNAN YAZARLAR

11 günde tam 14 kilo verdi

Bodrum Turgutreis'teki evlerinde, suda doğum yapacağını yazdığım Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, yazdığım gibi 31 Ağustos'ta, evinde kızı Yeda'yı kucağına almıştı .

Bülent Cankurt
Bülent Cankurt Sabah Gazetesi
13 Eylül 2017 | 611
Bodrum Turgutreis'teki evlerinde, suda doğum yapacağını yazdığım Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, yazdığım gibi 31 Ağustos'ta, evinde kızı Yeda'yı kucağına almıştı. Hamileliğinde epey kilo alan eski Belçika Güzeli Zeynep Hanım, önceki gün Instagram sayfasına bir fotoğraf koyunca gözlerime inanamadım! Henüz 11 gün önce kızını dünyaya getiren Demirel, hamilelikte aldığı kiloların hepsini vermiş gibi görünüyordu.

AMACI ESKİ KİLOSUNA DÖNMEK
Ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla doğrusunu öğrendim. 62 kiloyken hamile kalan Zeynep Hanım, hamileliğinde tam tamına 20 kilo almış. Ancak 11 günde hiç diyet yapmadan hamileliğinde aldığı kiloların 14'ünü vermiş bile. Zaten hedefi de eski kilosuna dönmekmiş. Kilolarından bir türlü kurtulamayan yeni anneleri epey bir kıskandıracak olan Zeynep Hanım'a helal olsun vallahi.


'Bizim bayram şekeri kendi evimizde dünyaya gözlerini açtı' diye yazan Zeynep Hanım'ın kızı Yeda, 4 kilo 300 gram ve 53 cm. doğmuştu. Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER