Sisi zihniyetine ‘dur’ deme vakti

Önceki gün şehadet şerbetini içme şerefine nail olan Mısır'ın seçimle işbaşına gelen ilk Cumhurbaşkanı Dr. Muhammed Mursi'ye yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm Müslümanlara sabrı cemîl diliyoruz. Mekânı cennet, makamı âlî olsun.

Her şeyden önce 6 yıldır hapiste tutulan Mursi'yi dünyanın gözü önünde işkenceyle katledenleri ve mahkeme salonuna getirdikleri ses geçirmez kafes içinde kalp krizi geçiren Mursi'nin yerlerde çırpınmasını dakikalarca seyredenleri bütün kalbimizle lanetliyoruz.
Unutmayalım ki sömürgeci Batı'nın talimatıyla kendi ülkesini işgal eden Abdülfettah es-Sisiler biz sessiz kaldığımız için bu kadar vahşileşebiliyor. Mursi'nin devrilmesiyle başlayan süreçten sonra olduğu gibi şimdi de hunharca öldürülmesi üzerinden İslam dünyasına "Sizi siz değil bizden yana olanlar yönetecek" mesajını veriyorlar.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İlk darbe ile son direnişin anlamı 28 Mayıs 2020 | 1.632 Okunma Türkiye’den mafyatik ülkelere ‘Libya dersi 21 Mayıs 2020 | 246 Okunma Koronadaki ‘Kara Veba’ potansiyeli 17 Mayıs 2020 | 62 Okunma Pandenomiks: Yönetenleri yöneten güç 14 Mayıs 2020 | 99 Okunma Erdoğan ile Batı’lın savaşı 10 Mayıs 2020 | 158 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar