"Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt!"   

AKP'li Mehmet Özhaseki, "Şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt FETÖ'dür. FETÖ'nün şu ana kadar İslam'a verdiği zararı komünistler, ateistler, Allahsızlar, kitapsızlar veremedi."...

AKP'li Mehmet Özhaseki, "Şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt FETÖ'dür. FETÖ'nün şu ana kadar İslam'a verdiği zararı komünistler, ateistler, Allahsızlar, kitapsızlar veremedi." dedi.

Özhaseki, "PKK, FETÖ ve DEAŞ aynı devlet tarafından hem para verilerek hem lojistik destek sağlanarak hem de örgütlendirilerek Türkiye karşısında faaliyet gösteren unsurlar haline getiriliyor. PKK, ırkçılık üzerine kurulmuş, kendi kardeşlerine kurşun sıkar hale gelmiş insanlardan oluşuyor. Bunlar hendekler kazarak büyük İsrail devletinin uzantısı gibi düşündükleri bir terör devleti kurmaya çalıştılar. Çok şükür bu bela geçti." diye konuştu!

***

Bence seçimlerde tercih yapmak için sorulacak en önemli soruyu sordu Özhaseki!

Gerçekten şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt hangisidir? FETÖ, PKK ve IŞİD, bir devlet tarafından kurulmuş ise ki o devlet ABD olsa gerek; AKP'nin yerel yönetimlere özerklik öngören parti programını da gönderen devlettir!

Yani ABD, AKP'nin kuruluşunda da vardır, katkıda bulunmuş ve tam destek vermiştir. ABD Dışişleri Bakanlığı da Abdullah Gül'ü 5 aylık liderlik kursundan geçirmiştir!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamdan teşrifatçı itfaiyeciden reklamcı! 21 Şubat 2019 | 5.073 Okunma Melek yatırımcılar ve cinsiyetleri! 20 Şubat 2019 | 4.451 Okunma "Önce kadına saygılı erkek yetiştirin!" 19 Şubat 2019 | 2.080 Okunma Camide parti, orduda parti, yargıda parti! 18 Şubat 2019 | 4.880 Okunma Bir Ozan, dünyayı nasıl değiştirir? 16 Şubat 2019 | 610 Okunma
TÜM YAZILARI