​​​​​​​Milletin bağışıklık sistemi nasıl korunur?

Koronavirüs salgını, insanları zorunlu olarak eve kapatınca, büyük şehirlerde milyonlarca genç insan, işsiz kaldı ve düzenli gelirleri anında kesildi.

Dolayısıyla bu insanlar, doğrudan açlıkla karşı karşıya kalmış sayılabilir. Bir müddet idare edebilseler bile beslenme yetersizliği yaşayacakları kesin. Bu da bağışıklık sistemlerini çökertecektir! Kırsal kesimde de benzer sorunlar var.

Koronavirüsle birlikte kazancı sıfırlanan vatandaşların beslenme yetersizliği, kısa vadede herkes için büyük bir tehdit haline gelecektir. Dolayısıyla milletin bağışıklık sistemi de zaafa uğrayacaktır!

***

Nitekim CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, yaşanan salgının sadece sağlığı değil, insanların işini ve aşını da tehdit ettiğini söyledi ve açıklanan önlemlerin vatandaşa dokunmadığını belirtti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Prof. Davis: Bütün erkekler iyi dinlesin! 10 Nisan 2020 | 496 Okunma ​​​​​​​Salgınlar ve yangınlar! Ne ilgisi var? 09 Nisan 2020 | 3.964 Okunma ​​​​​​​Disconnect! Bağlantıyı Kesin! 08 Nisan 2020 | 3.766 Okunma ​​​​​​​Şimdi de biyolojik pasaport önerildi! 07 Nisan 2020 | 2.886 Okunma ​​​​​​​2.4 İnternet hızı bile hücreyi tahrip ediyor! 06 Nisan 2020 | 4.484 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar