​​​​​​​"Korona virüsün tedavisi traktör!" mü?

Bazı insanlar, dünyada GDO diye bir vaka olduğunu, bitkilerin genetiğinin değiştirildiğini, hayvanların kopyalandığını bilmelerine rağmen virüslerin genetiğinin insan eliyle değiştirilmiş olma ihtimalini tamamen yok sayıyor!

Virüs üzerine çalışan merkezlerden yayılan iddialara inanmayı tercih ediyor. Kendileri bilir!

Bu arada, "Dünya Sağlık Örgütü gelsin, Türkiye'de hastane açsın" gibi öneriler de yapılabiliyor! Bu mantığa göre, "Birleşmiş Milletler askerleri gelsin, güvenliğimizi sağlasın" da denilebilir!

Gerçi Türkiye'de "şehir hastaneleri projesi" de zaten Prof. Dr. Raşit Tükel'in ifade ettiği gibi Sağlık Bakanlığı ile "İngiliz Hazinesi Kamu Özel Ortaklığı Tanıtım Birimi"nin yaptığı toplantılar sonrasında başlatılmıştı! Yalnız Tükel'e göre Recep Akdağ döneminde "entegre sağlık kampüsleri" kurulmaya başlanırken, İngiltere'de 2017 yılında hazırlanan bir raporda kamu-özel ortaklığı uygulamalarının İngiliz sağlık sistemini çökerttiğinden söz ediliyordu.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Prof. Davis: Bütün erkekler iyi dinlesin! 10 Nisan 2020 | 530 Okunma ​​​​​​​Salgınlar ve yangınlar! Ne ilgisi var? 09 Nisan 2020 | 3.970 Okunma ​​​​​​​Disconnect! Bağlantıyı Kesin! 08 Nisan 2020 | 3.766 Okunma ​​​​​​​Şimdi de biyolojik pasaport önerildi! 07 Nisan 2020 | 2.886 Okunma ​​​​​​​2.4 İnternet hızı bile hücreyi tahrip ediyor! 06 Nisan 2020 | 4.484 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar