IŞİD zihniyetliler, neden destekleniyor?

Türkiye'de yaşanan olaylardan örnekler vererek tespitlerimizi sıraladığımız zaman, siyasi şartlanmaya maruz kalmış olanlar, sorunu anlamıyor!

Sorunu anlamak gibi bir yaklaşım tarzı hiç olmayan bu insanlar, bizim de kendileri gibi herhangi bir siyasi parti veya ittifak adına çalıştığımızı varsayarak, bu yönde eleştiri yapıyor. Bu zihniyette olan muhalefet yanlısı gazeteciler de var. Meselâ biz önemli bir bilgiyi buradan paylaştığımız zaman veya herhangi bir eleştiri yaptığımızda, bu paylaşımın bir siyasi parti ile bağlantılı olabileceğini yazanlar bile var! Çünkü bir gazetecinin, doğru haberi ve adaleti esas alarak bağımsız yazı yazabileceğini, bunun Yeniçağ'da mümkün olduğunu düşünemiyorlar. Zira birlikte çalıştıkları insanlar içinde kendilerine örnek teşkil edecek böyle bir kimseyle hiç çalışmamışlar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yönetim felsefesi: "Gönlüm razı olmadı!" 06 Haziran 2020 | 314 Okunma Örgütlenmiş kaosun hedefleri! 05 Haziran 2020 | 426 Okunma Hani hayat eve sığıyordu? 03 Haziran 2020 | 34 Okunma Halkın öfkesi ve İncil üzerinde sörf yapmak! 03 Haziran 2020 | 2.132 Okunma Yalan virüsünün aşısı bulunabilir mi? 02 Haziran 2020 | 3.267 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar