ÇOK OKUNAN YAZARLAR

"Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt!"   

AKP'li Mehmet Özhaseki, "Şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt FETÖ'dür .

Arslan Bulut
Arslan Bulut Yeniçağ Gazetesi
23 Haziran 2018 | 989

AKP'li Mehmet Özhaseki, "Şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt FETÖ'dür. FETÖ'nün şu ana kadar İslam'a verdiği zararı komünistler, ateistler, Allahsızlar, kitapsızlar veremedi." dedi.

Özhaseki, "PKK, FETÖ ve DEAŞ aynı devlet tarafından hem para verilerek hem lojistik destek sağlanarak hem de örgütlendirilerek Türkiye karşısında faaliyet gösteren unsurlar haline getiriliyor. PKK, ırkçılık üzerine kurulmuş, kendi kardeşlerine kurşun sıkar hale gelmiş insanlardan oluşuyor. Bunlar hendekler kazarak büyük İsrail devletinin uzantısı gibi düşündükleri bir terör devleti kurmaya çalıştılar. Çok şükür bu bela geçti." diye konuştu!

***

Bence seçimlerde tercih yapmak için sorulacak en önemli soruyu sordu Özhaseki!

Gerçekten şu anda Türkiye'nin aleyhine çalışan en önemli örgüt hangisidir? FETÖ, PKK ve IŞİD, bir devlet tarafından kurulmuş ise ki o devlet ABD olsa gerek; AKP'nin yerel yönetimlere özerklik öngören parti programını da gönderen devlettir!

Yani ABD, AKP'nin kuruluşunda da vardır, katkıda bulunmuş ve tam destek vermiştir. ABD Dışişleri Bakanlığı da Abdullah Gül'ü 5 aylık liderlik kursundan geçirmiştir!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER