Ünlülerin Köleleştirdiği Gençlik RTÜK Cezalarına Tepkili

Günlerdir RTÜK’ün kestiği cezalara verilen tepkileri takip ediyorum.Tabii ki Hürriyet gazetesinin bazı yazarları başta olmak üzere, çeşitli basın mensupları, sol çevreler, bazı şarkıcılar ve...

Günlerdir RTÜK’ün kestiği cezalara verilen tepkileri takip ediyorum.

Tabii ki Hürriyet gazetesinin bazı yazarları başta olmak üzere, çeşitli basın mensupları, sol çevreler, bazı şarkıcılar ve televizyoncular anlam veremedikleri bu cezalara öfke kusuyorlar.

Ama özellikle ünlüler dünyasının meslek ahlakını, toplumsal duyarlılığını, zeka düzeyini anlayamamış olanlara bu tür zamanlar önemli bir fırsat sunuyor.

Tüm gösteri dünyası değişik biçimlerde yapılan istismar ve teşhir üzerine kuruluyken devletin bir organı çıkıyor ve onların rutin kabul ettikleri bir durumu sakıncalı bularak ceza kesiyor.

Ne beklersiniz? Toplumun önünde olan sanatçılar (!) buna şık ve zeka dolu bir tavır koysunlar…

Ama öyle olmuyor ve yalnızca belli bazı isimlerden tepki yükseliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Ben EnnioMorricone, öldüm” 07 Temmuz 2020 | 74 Okunma En Büyük Zenci İsyanı Müslümanlara Karşı Yapıldı 03 Haziran 2020 | 210 Okunma Dr. Çilingiroğlu Detone Oldu mu? 29 Mayıs 2020 | 470 Okunma Eski ve Yeni Yüzüyle Put 23 Mayıs 2020 | 131 Okunma “Vicdan Zorbalığa Karşı” 19 Mayıs 2020 | 85 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar