Yargıtay’a FETÖ’cülerin yerleşmesini seyreden de istifa etmiş!

Ve nihayet, bir isim daha, AK Parti’den istifa ettiğini doğrulamış.. Kabaca baksanız, Adalet Bakanlığı koltuğuna en genç yaşta oturanlardan birisi olduğu halde..

O bakanlık koltuğunda otururken, maalesef ki maalesef, Yargtıay’a ve Danıştay’a onlarca FETÖ’cü hakim yerleştiği halde..

Daha bunun hesabını vermeden..

Bu konuda kamuoyunu tatmin edici bir açıklama yapmadan..

Sadullah Ergin de, AK Parti’den istifa ettiğini açıklamış.

Hani, “Siyaset bize göre değilmiş.. Biz bakanlık koltuğunda otururken, sadece bakan olmuşuz.. Bakmışız, görememişiz.. Bunun hesabını vermeden, bu millete bir daha acılar tattırmanın bir alemi yok. Hele hele.. Benim ‘Bakan’olduğum dönemde yaşanan acıların zararının artmasına engel olan Tayyip Erdoğan’ı devirmek için.. Yeniden bir siyasi oluşumda bulunmak üzere sahneye çıkmaya hiç gerek yok” diyeceğine..

Şimdilik AK Parti’den istifa ettiğini doğrulamış..

Yeni oluşum için ise inkarda bulunmadığına göre, bizim de “Demek ki doğru”diyeceğimiz teyidi yapmış..

Herkesin, istediği partide siyaset yapma hakkı tabii ki var..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sakın ha Meral sakın ha! 21 Ocak 2022 | 3.303 Okunma İP dün “içine bakacak”tı, bugün gözü kapalı “Evet” diyor! 20 Ocak 2022 | 2.970 Okunma Bedava elektrik! 19 Ocak 2022 | 2.643 Okunma İHL’ye % 56, fen lisesine % 625 ve sahtekarlığın helalleşmesi! 18 Ocak 2022 | 3.434 Okunma ‘’Bak sen şu konuşan Aytun efendiye!’’ 17 Ocak 2022 | 2.665 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum