Yargıtay’a FETÖ’cülerin yerleşmesini seyreden de istifa etmiş!

Ve nihayet, bir isim daha, AK Parti’den istifa ettiğini doğrulamış.. Kabaca baksanız, Adalet Bakanlığı koltuğuna en genç yaşta oturanlardan birisi olduğu halde..

O bakanlık koltuğunda otururken, maalesef ki maalesef, Yargtıay’a ve Danıştay’a onlarca FETÖ’cü hakim yerleştiği halde..

Daha bunun hesabını vermeden..

Bu konuda kamuoyunu tatmin edici bir açıklama yapmadan..

Sadullah Ergin de, AK Parti’den istifa ettiğini açıklamış.

Hani, “Siyaset bize göre değilmiş.. Biz bakanlık koltuğunda otururken, sadece bakan olmuşuz.. Bakmışız, görememişiz.. Bunun hesabını vermeden, bu millete bir daha acılar tattırmanın bir alemi yok. Hele hele.. Benim ‘Bakan’olduğum dönemde yaşanan acıların zararının artmasına engel olan Tayyip Erdoğan’ı devirmek için.. Yeniden bir siyasi oluşumda bulunmak üzere sahneye çıkmaya hiç gerek yok” diyeceğine..

Şimdilik AK Parti’den istifa ettiğini doğrulamış..

Yeni oluşum için ise inkarda bulunmadığına göre, bizim de “Demek ki doğru”diyeceğimiz teyidi yapmış..

Herkesin, istediği partide siyaset yapma hakkı tabii ki var..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu: Hz. Hüseyin’e ağlayıp, Yezid gibi davrananlardan değiliz! 09 Ağustos 2022 | 47 Okunma Cemal Enginyurt, Latif Şimşek, Meral Akşener, Ümit Dikbayır.. 08 Ağustos 2022 | 4.424 Okunma Evrimci hemşehrim Ali Demirsoy, ÖSYM ve KPSS! 07 Ağustos 2022 | 1.330 Okunma Veteâvenü alel birri vettakva 06 Ağustos 2022 | 1.314 Okunma Bay Kemal, Tunceli ile ne zaman helalleşecek? 05 Ağustos 2022 | 1.259 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum