Neredesin Akşener?

Meral Akşener’in artık, lafı döndüremeyeceği, çevirip karşı atağa geçiremeyeceği bir noktaya gelmiş. Nedir o? Hani bana sorarsanız, Türk Tabipleri Birliği eski başkanı ile, yeni başkan arasında pek bir fark yok ama..

Bir hafta içinde, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ve diğer İyi Partilileri köşeye sıkıştıran üç gelişme yaşandı..

Bakmayın siz, bunların planlı gibi gösterilmesine..

Bakmayın siz, benim de onlara prim verir gibi anlatmama..

Ben onların anlatımını size aktarıyorum..

O iddiaları doğru bulduğum için değil..

İyi Parti’nin ne kadar kaygan zeminlerde dolaştığını gösterme açısından..

“Bir haftada üç gol yenir mi” demek için..

“Aslında bir hafta üç gol, sizin politikasızlığınızın göstergesi.. Yanlış sularda yüzdüğünüz için, hatalı ittifaklar içinde gezindiğiniz için.. Bir haftada üç golü birden kalenizde gördünüz.. Bu golleri yemeye de devam edeceksiniz, çünkü, politikanızda samimi değilsiniz.. Çünkü kendi aranızda bile konuşurken, ‘Biz ne yaptık’ demeye mecbur hale düştünüz..”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Özgenç’in ağzından, İş Bankası’ndaki CHP hisseleri yolsuzluğu! 20 Ekim 2020 | 40 Okunma Erdoğan’ı devirme yolunda 2023’ün KKTC’deki denemesi fos çıktı! 19 Ekim 2020 | 1.913 Okunma Bu Erdoğan da nereden çıkardı bu “icat”ı! 18 Ekim 2020 | 1.686 Okunma Sakin olun beyler; biri “yargı kararı” da, diğeri “boru” mu? 17 Ekim 2020 | 1.525 Okunma Enis Berberoğlu’na kolay sorular! 16 Ekim 2020 | 2.306 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar