CHP’de ‘Çoklu kişilik bozukluğu’

Hafta başı birçok medya organında yayınlanan haberler sayesinde, çocuklara verdiği aşırı dozdaki ilaçlarla, onlara hayaller kurduran bir profesörle tanıştık..Profesör, çocuklara telkinlerde bulunarak...

Hafta başı birçok medya organında yayınlanan haberler sayesinde, çocuklara verdiği aşırı dozdaki ilaçlarla, onlara hayaller kurduran bir profesörle tanıştık..

Profesör, çocuklara telkinlerde bulunarak, anne-babalarına karşı “Cinsel istismarda” bulunma suçu isnat ettirmeye çalışıyordu..

Ardından da, mallarına el koymak için, planlar yapıyordu..

Tıp ilmini, şahsi menfaatleri için kullanan bu profesörün uzmanlık alanı olarak belirttiği “çoklu kişilik bozukluğu” aslında siyasi konularda karşımıza çok daha fazla çıkan bir hastalık..

Profesörün çocuklara yönelik olarak koyduğu teşhislerdeki “çoklu kişilik bozukluğu”nun doğru olup olmadığı, önümüzdeki süreçte, yargının da çalışması ile ortaya çıkarılacak..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yılmaz Özdil’in ulusalcılığı, Nazlı Ilıcak’ın Fetöcülüğü! 06 Aralık 2023 | 3.233 Okunma Akşener: “Evet hayır kararı çıktı” 05 Aralık 2023 | 1.824 Okunma Turkcell’de boykot, Fransa’da ‘aç mı kalacağız’. Gazze’de ise ..! 04 Aralık 2023 | 1.143 Okunma Anayasa Mahkemesi üyelerine açık mektup! 03 Aralık 2023 | 1.181 Okunma Seçil Erzan, Dilan Polat yargılansın da, ya politikacılar? 02 Aralık 2023 | 1.081 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar