İşin sonu: “Seyircisiz Kongre”

Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredat değişikliği konuşulurken..“Yusuf Tekin çok birikimli bir isim, müfredat değişikliğini yaparsa o yapar” diye övgüler dizildiği bir dönemde...

Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredat değişikliği konuşulurken..

“Yusuf Tekin çok birikimli bir isim, müfredat değişikliğini yaparsa o yapar” diye övgüler dizildiği bir dönemde, özellikle biyoloji alanında müfredat değişikliğinden geri adım atıldığı iddiaları tartışılıyor iken.. 

Özellikle de Marksist kafalı geri zekalılar, sanki yaratılış inancı; ilk insan Hazreti Adem’den bu yana, İslam inancının temel prensibi değilmiş de, 1950’lerde doğan ve televizyonda dansöz oynatmasıyla meşhur Adnan Oktar ile dünya gündemine girmiş gibi, “Adnancılar kaybetti” bakış açısını topluma empoze etmeye çalışırken..

Diğer taraftan ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi müfredatında, savunma sanayii ile ilgili yapılan çalışmaların ayrıntılarının bulunmasını, “savunma ile dinin ne alakası var” diye yorumlayan ateist kafalar itirazlarını, “dinin cihattan ibaret olduğu” temel bilgisinden mahrum olarak yapmayı sürdürürler iken.. 

Aynı zamanda da biyolojiden din kültürüne, matematikten...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
28 Şubat’ta “Tahliye edin”, Sinan Ateş’te “Merhaba diyeni de içeri atın”! 16 Mayıs 2024 | 5.755 Okunma İşte CHP: İki saatte 66 bin TL’lik israf! İftira da cabası! 15 Mayıs 2024 | 1.109 Okunma Dün bir, bugün iki! CHP itiraf etti: İsrafsız yapamayız! 14 Mayıs 2024 | 1.461 Okunma Okul müdürünün öldürülmesini kınayanlar…! 13 Mayıs 2024 | 3.523 Okunma Böyle olur, CHP’nin genelgesi! 12 Mayıs 2024 | 1.141 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar