Anaa.. Motoru olmayan uçağı uçurdular!

Yıllarca Müslümanın kurban derisine el koyan ve halkın nezdinde gaspçı bir kurum olan THK üzerinden, şimdi de siyasete el koyma peşinde olanlar var..

Neyse ki, THK’nın bugünkü yöneticilerinde birazcık utanma olmalı ki, kendileri bizzat kamuoyunun önüne çıkıp, siyasetçilerle laf dalaşına girmiyorlar..

Ya eski THK yöneticisi bir kişi, ya da CHP’li isimler..

Ya da bunlara yalakalık yapan sözde gazetecilerin ağzından dinliyoruz, “İzmir’deki son orman yangınında, THK uçaklarına ihtiyaç var mıydı, yok muydu” tartışmasındaki iktidar karşıtı söylemleri..

Şu ana kadar, gazetelerde, internet sitelerinde yayınlanan tüm haberleri okudum.

Bir tanesinde bile, “THK’da şu an görevli bir kişi”nin ismi verilerek bu konuda bir açıklama yapılmıyor..

Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin, “Baba, uçaklarımız var diyorsunuz, bakıyoruz, ‘Hazır’ dediğiniz uçakların motoru yok ya, motoru!” itirazına cevap verenler, hep kurumun dışındakiler..

Haberlere bakıyorum, “THK’dan bir yetkili” diyorlar..

“THK’nin üst düzey yöneticisi” diyorlar..

Ama, bir tane ismini verebildikleri THK adına konuşan kişi yok..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu Mahmut, o Mahmut! 17 Eylül 2019 | 4.130 Okunma "Cumartesi anneleri" mi "dağa kaçırılan çocukların anneleri" mi? 16 Eylül 2019 | 3.161 Okunma Beton Ekrem, bu kadar parayı ne yapıyor? 15 Eylül 2019 | 4.285 Okunma Bülent Abi düşüncesini açıkladı, Adalet Bakanlığı da gerçeği açıklasın! 14 Eylül 2019 | 4.454 Okunma Erdoğan da, Erbakan’a ihanet mi etmişti? 13 Eylül 2019 | 5.479 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum