Eğitim hamleleri, maneviyat eğitimi, Ak Parti

Eğitim, çocuklarımızı nitelikli ve erdemli yetiştirme faaliyetidir. Erken yaşta çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmeli, geliştirmeli; onları ahlaklı ve erdemli hâle getirmeliyiz. Eğitimli insan, ülkenin...

Eğitim, çocuklarımızı nitelikli ve erdemli yetiştirme faaliyetidir. Erken yaşta çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmeli, geliştirmeli; onları ahlaklı ve erdemli hâle getirmeliyiz. Eğitimli insan, ülkenin geleceği demektir.

Ak Parti döneminde Türkiye imar gördü, kalkındı, ABD sömürgesi muamelesinden kurtuldu, emperyalist Amerika’nın açık hedefi hâline geldi.

Herkes biliyor ki; Cumhuriyetin ilan edildiği yıllarda Türkiye zayıftı, Yunanlıları yenmiştik ama Yunan’ı bize musallat eden ve bütün İslam ülkelerini sömürgeleştirme çabası içinde olan İngiltere ve Fransa’ya meydan okuyacak güce sahip değildik. Lozan’da Misak-ı Milli sınırlarından vazgeçtik ve sömürgeci İngiltere’nin isteği üzerine hilafeti kaldırdık. Dünya Müslümanları başsız ve sahipsiz kaldı, sömürgeciler derin nefes aldı.

Eğer Türkiye veya bir başka İslam devleti kalkınır, nükleer güce sahip olur, emperyalistlere meydan okursa İslam dünyası bu güç etrafında toplanır. Bu durum, Batı emperyalizminin sonu olur.

Bu sebeple 15 senedir zincirlerini kırmaya çalışan Türkiye üzerine gizli-açık oyunlar oynanıyor. İnsanımızın yeteneklerini geliştirmemesi ve ülkemizi kalkındırmaması üzerine programlanan eğitim sistemi onarılıyor, bu da zaman alıyor, alacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eğitimde ailenin sorumluluğu ve ateist ders kitapları 10 Ekim 2019 | 98 Okunma Fen bilimleri ders kitapları Allah diyemese de ilim Allah’ı anlatıyor 03 Ekim 2019 | 117 Okunma Ders kitapları değil şirk kitapları Cumhurbaşkanımızı kim yanıltıyor? 26 Eylül 2019 | 800 Okunma Gençler rahatınızı bozun yeteneklerinizi geliştirin ki rahat edesiniz 19 Eylül 2019 | 406 Okunma Başarı için yola çıkma zamanı 12 Eylül 2019 | 623 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar