Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a çağrı

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Erkan Kavaklı'nın bugünkü (08.12.2022)''Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a çağrı '' başlıklı yazısı.

 Çok Kıymetli, Gayretli ve Milletin Sevdalısı Cumhurbaşkanım,    

Dindar nesil neden yetişmedi, nasıl yetişir?

Devletimizi Ecevit krizinden kurtararak kendi arabasını, tankını, iha’sını, siha’sını, yolunu, hastanesini vs. yaparak küllenmiş bir devletin külünü temizlediniz ve halkın umudu oldunuz. Siz bu ümmet için İmam Hatip Ortaokullarını açarak, Ayasofya Camii’ni 86 yıllık esaretten kurtardınız, 15 Temmuz’da darbecilere meydan okudunuz ve bu millet canını ortaya koyarak sizi destekledi. Menderes’ten sonra en büyük milletvekili sayısını size kazandırdı. En çok seçim kazanan lider oldunuz.
Büyük bir cesaret örneği göstererek, dindar nesil yetiştireceğiz, dediniz.  Çok önemli adımlar attınız lakin yine sizin ifadenizle “eğitim ve kültür” alanında istediğimiz seviyeyi yakalayamadık.

Bu yazıda gençliğin inancımız, milli ve manevi değerlerimizden neden uzaklaştığını ele alacağız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı cehaleti ve Kur’an aydınlığı 26 Ocak 2023 | 324 Okunma Hain şehzade 19 Ocak 2023 | 439 Okunma Seçmeli Kur’an, siyer, temel dini bilgileri öğrenciye nasıl önemsetebiliriz? 12 Ocak 2023 | 111 Okunma Ahlaklı ve karakter sahibi öğrenci yetiştirmek isteyen müdür 05 Ocak 2023 | 278 Okunma Nesil yetiştirme ideali 29 Aralık 2022 | 180 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar