Erdoğan ‘Ekrem’i arayacak mı?

AK Parti adayı Murat Kurum da CHP lideri Özgür Özel’i aşağılamayı denemiş; Erdoğan’a özenerek ‘Özgür Efendi’ diye hitap etmişti.Millet, işte bu demokratik nezaket ve olgunluğu da...

AK Parti adayı Murat Kurum da CHP lideri Özgür Özel’i aşağılamayı denemiş; Erdoğan’a özenerek ‘Özgür Efendi’ diye hitap etmişti.

Millet, işte bu demokratik nezaket ve olgunluğu da oylamış oldu. Ve AK Parti’ye yaşattığı 31 Mart depremine bakılırsa ödüllendirdiği pek söylenemez.

Dediklerine göre sandıkla inatlaşmayacak, milletin iradesiyle zıtlaşmayacaklar. Sandığa hürtmesizlik etmeyecekler. Erdoğan’ın ilk tepkisi böyleydi.

O halde Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında kazananları tebrik ettiği gibi Özel’i, İmamoğlu’nu, Yavaş’ı şahsen arayıp telefonla da kutlar mı?

Seçim yenilgisini hazmedip edemedikleri buradan anlaşılacak.

Sandıkla inatlaşıp inatlaşmayacaklarını, şu göstergelerden de takip edebilirsiniz:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
X’te Kemal Kılıçdaroğlu - Uğur Dündar polemiği 12 Nisan 2024 | 891 Okunma Para güç ve makam adına 11 Nisan 2024 | 808 Okunma Bayram yalnız 'CHP tarikatı'na mı haram? 10 Nisan 2024 | 2.390 Okunma ​​​​​​​Yok mu şu Gazze yalanları 09 Nisan 2024 | 1.202 Okunma Her inleyen ölmez 06 Nisan 2024 | 1.156 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar