Bozkurt işaretinin kökenleri üzerine

Lâtife yapıyorum canım, lâtife. Tabii ki bozkurt işaretinin tarihsel kökenleri üzerine atıp tutma furyasına katılmayacağım.Yoldan kimi çevirip gösterseniz, onun bir parti işareti olduğunu söyler size. Bozkurt...

Lâtife yapıyorum canım, lâtife. Tabii ki bozkurt işaretinin tarihsel kökenleri üzerine atıp tutma furyasına katılmayacağım.

Yoldan kimi çevirip gösterseniz, onun bir parti işareti olduğunu söyler size.

Bozkurt işaretini kim yapar, diye sorun... Ya ülkücü ya MHP'li cevabını alırsınız.

Ha, seçim zamanı Kılıçdaroğlu da yapmış... E milliyetçi seçmene şirinlik için yaptığını, o kesime selam çaktığını çocuk bile bilir.

Yani yine abesle iştigal ettiriliyoruz, absürt tartışmalar bunlar.

Ne derseniz deyin... Bozkurt işareti, Milli Takım formalarındaki Ay-yıldızlı bayrak gibi milli birliğimizi temsil etmiyor. Milleti oluşturan partilerden birinin sembolüdür, siyasi bir işarettir. Türklüğü değil Türkçülüğü simgeler. O kadar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vay mama lobisi vay 19 Temmuz 2024 | 49 Okunma Suriye'den bir gece ansızın çıkabileceksek 18 Temmuz 2024 | 972 Okunma Emekliler yılında emekliler kimsesizse ne olmuş 17 Temmuz 2024 | 2.567 Okunma ABD’de şiddet karşı olmanın dayanılmaz hafifliği 16 Temmuz 2024 | 1.985 Okunma Medyamızda bitmeyen yabancı damat kompleksi 13 Temmuz 2024 | 973 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar