Batsın böyle Gazze yalanlamaları

Ticaret Bakanlığıyla İletişim Başkanlığının yalanlamaları, birbirini yalanlar mı yahu?Hiç değilse ağız birliği yapın...Ticaret Bakanlığı, ocak ayında İsrail'e gitmiş...

Ticaret Bakanlığıyla İletişim Başkanlığının yalanlamaları, birbirini yalanlar mı yahu?

Hiç değilse ağız birliği yapın...

Ticaret Bakanlığı, ocak ayında İsrail'e gitmiş görünenlerin, spor ve av silahlarıyla mühimmatları olduğunu açıklıyor. TÜİK verilerinin, manipüle edilerek başka bir şeymiş gibi yansıtıldığından yakınarak tabii.

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi de güya manipülasyonlara karşı bir düzeltme yayınlıyor. Silah ve mühimmatların cinsiyle ilgili söylediği, aynı. Fakat Mayıs 2023'ten beri spor ve av silahlarının İsrail'e satılmadığını iddia ediyor.

Ticaret Bakanlığının dediğiyle İletişim Başkanlığının dediği, birbirini nasıl tutmaz! TÜİK kayıtları zaten ayrı telden çalıyor.

Dezenformasyonla böyle mi mücadele edeceksiniz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
X’te Kemal Kılıçdaroğlu - Uğur Dündar polemiği 12 Nisan 2024 | 910 Okunma Para güç ve makam adına 11 Nisan 2024 | 809 Okunma Bayram yalnız 'CHP tarikatı'na mı haram? 10 Nisan 2024 | 2.390 Okunma ​​​​​​​Yok mu şu Gazze yalanları 09 Nisan 2024 | 1.202 Okunma Her inleyen ölmez 06 Nisan 2024 | 1.156 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar