Benim sözüm Cumhurbaşkanı Erdoğan’a…

Çünkü sorumluluk onda. Evet, MHP Cumhur İttiakı’nın bileşeni ama Hükümet ortağı değil. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı Ak Partili. Bu ülkenin Adalet bakanı Ak Partili. Bu ülkenin İçişleri Bakanı Ak Partili.

Çünkü sorumluluk onda.

Evet, MHP Cumhur İttiakı’nın bileşeni ama Hükümet ortağı değil. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı Ak Partili. Bu ülkenin Adalet bakanı Ak Partili. Bu ülkenin İçişleri Bakanı Ak Partili. Can güvenliğini onlardan bekleyeceğiz, Hukuku onlardan bekleyeceğiz, Adaletin icrasını onlardan bekleyeceğiz.

Bir eski milletvekili resmen Ankara’nın göbeğinde cinayet teşebbüsüne maruz kalıyor. Gazetecilere saldırılıyor. Partinin bir yetkilisi “Bu hareketin delisi çoktur talimat dinlemezler” diyerek bir yandan saldırıyı üzerinden atmaya çalışıyor ama diğer yandan da “aklından zoru olanlar”ın sorumlu tutulacağı – tutulamayacağı saldırılar olabileceği tehdidinde bulunuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şirazesi dağılmış ifadeler 23 Şubat 2021 | 2.647 Okunma Kapatılmaktan kapatmaya... 19 Şubat 2021 | 643 Okunma En yanlış şey nutuk atmak 18 Şubat 2021 | 1.618 Okunma “Fütûhu’l kulûb” 16 Şubat 2021 | 1.089 Okunma Bir arada yaşama sorunu 15 Şubat 2021 | 947 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum