Trabzonspor’daki belirsizlik niye?

Süper Lig’in ilk iki haftasında alınan galibiyet ve beraberlik, Trabzonspor taraftarını memnun etmediği gibi, ortaya konan futbol ve yaşanan hakem hataları dikkat çekiyor.

Süper Lig’in ilk iki haftasında alınan galibiyet ve beraberlik, Trabzonspor taraftarını memnun etmediği gibi, ortaya konan futbol ve yaşanan hakem hataları dikkat çekiyor. Beşiktaş maçıyla birlikte gündeme getirmek istediğimiz ‘Gidenlerin yerini kim dolduracak?’ sorusunun cevabı. İngiltere’nin Chelsea takımından transfer edilen Lews Baker, ‘Bu benim için yeni bir meydan okuma. Bu meydan okumayı kabul ediyorum!’ Neyin meydan okumasıysa bu! Lewis Baker’in menajeri futbolcuya ülkemizi iyi bir şekilde (hangi tür açıklamaların işe yaracağı türünden) anlatmış olmalı ki, oyuncu adeta gaza gelip, bol kese türünde meydan okuma geldi. Denilebilir ki ‘Öz güvenin yansıması!’ Bu söze katılmamın nedeni, bugüne kadar ülkemize gelip de karşılık bekleneni veremeyen oyuncuları aklımıza getirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Rüya takımı Trabzonspor’un rakibi Fenerbahçe!.. 21 Ekim 2020 | 148 Okunma Spor, ampute futbolla değişen hayatlar!.. 18 Ekim 2020 | 26 Okunma İBB’de spor tesisi açma intihalciliği! 16 Ekim 2020 | 78 Okunma Milli takımımız ve genç futbolcular!.. 14 Ekim 2020 | 60 Okunma Ampute futbolunda yabancılaşma!.. 11 Ekim 2020 | 19 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar