Günlük dijital otomobil gazetesi geliyor!

Önümüzdeki pazartesi (8 Temmuz) gününden itibaren her gün Otomobil Gazetesi adında günlük bir gazete yayın hayatına atılıyor.

Gazete; pazartesiden cuma gününe kadar hafta içi 5 gün sadece Turkcell Dergilik platformunda yayında olacak. Günlük bir otomobil gazetesi Türkiye’de bir ilk, ama ben Avrupa veya dünyada bir başka örneğinin olduğunu sanmıyorum. İşte; 8 Temmuz Pazartesi gününden itibaren dijital ortamda sadece Turkcell Dergilik platformunda yayınlanacak olan dünyada bile eşi benzeri olmayan bir yayın hayatına atılmış olacak!

Şu ekonomik süreçte böyle bir yayıncılık işine girmek büyük risk. Ama bence aslında tam da bu süreçte, daha çok gerçek habere, daha doğru bilgiye ve yönlendirmeye tüketicinin ihtiyacı var. Her türlü iletişimin tamamen kesilmeye yüz tuttuğu bu ortamda son derece iddialı bir yayın projesiyle önce tüketicinin, sonra da otomotiv sektörünün yanında olmak çok ama çok daha önem taşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
YERSİZ OTOMOBİL… 16 Eylül 2019 | 198 Okunma GAZETECİLİK DERSİNİN SONU YOK! 09 Eylül 2019 | 37 Okunma PEKİ OTOMOTİV YÖNETİCİLERİMİZ YETERLİ Mİ? 02 Eylül 2019 | 53 Okunma Haber hayratı! 26 Ağustos 2019 | 26 Okunma Youtuber'i maça hangi marka davet etti? 19 Ağustos 2019 | 114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar