Günlük dijital otomobil gazetesi geliyor!

Önümüzdeki pazartesi (8 Temmuz) gününden itibaren her gün Otomobil Gazetesi adında günlük bir gazete yayın hayatına atılıyor.

Gazete; pazartesiden cuma gününe kadar hafta içi 5 gün sadece Turkcell Dergilik platformunda yayında olacak. Günlük bir otomobil gazetesi Türkiye’de bir ilk, ama ben Avrupa veya dünyada bir başka örneğinin olduğunu sanmıyorum. İşte; 8 Temmuz Pazartesi gününden itibaren dijital ortamda sadece Turkcell Dergilik platformunda yayınlanacak olan dünyada bile eşi benzeri olmayan bir yayın hayatına atılmış olacak!

Şu ekonomik süreçte böyle bir yayıncılık işine girmek büyük risk. Ama bence aslında tam da bu süreçte, daha çok gerçek habere, daha doğru bilgiye ve yönlendirmeye tüketicinin ihtiyacı var. Her türlü iletişimin tamamen kesilmeye yüz tuttuğu bu ortamda son derece iddialı bir yayın projesiyle önce tüketicinin, sonra da otomotiv sektörünün yanında olmak çok ama çok daha önem taşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FORMULA 1'İN İSTANBUL'A DÖNÜŞÜ! 14 Eylül 2020 | 54 Okunma EYLÜL AYI NELERE GEBE? 07 Eylül 2020 | 72 Okunma ACI VAR DA; TEPKİ VAR MI TEPKİ? 31 Ağustos 2020 | 37 Okunma Gürcan Karakaş neden pes etti? 24 Ağustos 2020 | 2.863 Okunma MÜJDE! CÜNEYT ÖZDEMİR ARABA İŞİNE GİRİYOR! 17 Ağustos 2020 | 183 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar