Türkiye ne yaptı da güvenilmez ortak oldu

Son zamanlarda bizden de birileri, “Türkiye Batı için güvenilmez ortak oldu” demeye başladı.Yıllarca Batı uşaklığı yaparak medyada söz sahibi olan, Batı tetikçiliği yaparak Boğaz’da...

Son zamanlarda bizden de birileri, “Türkiye Batı için güvenilmez ortak oldu” demeye başladı.

Yıllarca Batı uşaklığı yaparak medyada söz sahibi olan, Batı tetikçiliği yaparak Boğaz’da milyonlarca EURO’luk yalı satın alan “uşaklar” Türkiye’nin güvenilmez olduğunu söylüyor.

Hayır, CHP Genel Başkan’ı ve CHP milletvekillerinin Avrupalıya söylediği, “Gelmeyin, Türkiye’de yatırım yapmayın, güvenliğiniz yok”tan başka bir şeyden söz ediyorum. Tamam, bunun vatana, vatandaşa, devlete ihanet olduğunu biliyoruz, bunu milletin takdirine bıraktık.

Benim kastettiğim, Batı’nın medyadaki uşaklarının, “Türkiye Batı için güvenilmez ortak olmuş!” zırvasıdır.

Peki, ne yapmış da güvenilmez olmuş Türkiye?

Mesela, Türkiye İngiltere, Almanya, Fransa gibi ülkeleri bölmek isteyen terör örgütlerine silah-mühimmat yardımlarının yanı sıra bir de bunlara ev sahipliği mi yapıyor?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soros'çu vakıfların kış dönemi saldırıları başladı 15 Aralık 2018 | 6.734 Okunma Deli dana Trump 15 Ağustos 2018 | 5.445 Okunma Türkiye, Türk Bandıralı ABD gemisi idi 01 Ağustos 2018 | 5.925 Okunma ABD ile iadeler sorunu 28 Temmuz 2018 | 86 Okunma Kazanırken Alman, kaybederken göçmen, ama her daim bizim Mesut Özil 25 Temmuz 2018 | 74 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar