Türkiye içine kapanırken, dışarıdan kuşatılıyor! Aman dikkat!

Türkiye, seçimlerden sonra İstanbul’a kilitlendi. Parlamenter sisteme geçtiğimiz zamandan bu yana İstanbul’da seçimlere gölge düşürecek büyük bir usulsüzlük yaşandığı...

Türkiye, seçimlerden sonra İstanbul’a kilitlendi.

Parlamenter sisteme geçtiğimiz zamandan bu yana İstanbul’da seçimlere gölge düşürecek büyük bir usulsüzlük yaşandığı gözleniyor.

İstanbul’da geçersiz oylar sayıldı; Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki fark 27 binden 14 binin biraz altına kadar düştü.

Sadece bu bile, bu seçimlerde organize bir tezgâh olduğunun göstergesi olarak görülebilir.

Ardından Maltepe gibi bazı ilçelerde yeniden sayım işlemi başlatıldı.

İstanbul seçimlerinin de yenilenmesi talepleri var; ama iş oraya kadar varmaz inşallah. Resmî takvime göre yenilenecek seçimlerin tarihi 2 Haziran.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akıl Çağı’nın bitişi, Algı Çağı’nın gelişi: Mutlak Sahte’nin zaferi 21 Nisan 2019 | 131 Okunma Hakikati yitirmez, omurganı korur, pes etmezsen, Türkiye’yi korur geleceği kurarsın.... 19 Nisan 2019 | 537 Okunma Sudan’da neler oluyor? 15 Nisan 2019 | 3.206 Okunma Dikkat! Türkiye, Suriye’den sonra Doğu Akdeniz’de karadan ve denizden kuşatılıyor! 14 Nisan 2019 | 579 Okunma Türkiye içine kapanırken, dışarıdan kuşatılıyor! Aman dikkat! 12 Nisan 2019 | 869 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar