Kurşun masum Müslümanları katletti ama silah Türkiye’ye doğrultuldu!

Hiç olmayacak bir yerde, Yeni Zelanda’nın ismi İsaKilisesi anlamına gelen Christchurch isimli küçük bir kasabasında iki camiye Cuma vaktinde hunharca bir terör eylemi gerçekleştirildi, 49 masum Müslüman barbarca...

Hiç olmayacak bir yerde, Yeni Zelanda’nın ismi İsaKilisesi anlamına gelen Christchurch isimli küçük bir kasabasında iki camiye Cuma vaktinde hunharca bir terör eylemi gerçekleştirildi, 49 masum Müslüman barbarca katledildi!

Teröristin, katliamı gerçekleştirirken kayda aldığı görüntüler, insanın kanını dondurucu görüntüler!

ALÇAKLIĞIN BİR TARİHİ VAR!

Savunmasız insanları katletmek, masum Müslümanlara camide kitlesel katliam yapmak sadece barbarca değil, alçakça, korkakça ve kalleşçe bir eylemdir.

Bu vahşet, emperyalist Batı’nın tarihinin ve karakterinin özeti gibidir.

Modern Batı uygarlığı tarihi yalnızca bilimsel devrimler, siyasî devrimler, iktisadî devrimler tarihinden ibaret değildir; sömürgecilik ve emperyalizm gibi barbarlıklar tarihidir aynı zamanda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bin yılı kuran, gelecek bin yılı kuracak ruhun eseri iki kurucu şehir: Buhara ve Semerkand 19 Mayıs 2019 | 64 Okunma ​Çin’de katliam yapılıyor, İslâm’ın izleri siliniyor ama kimsenin kılı kıpırdamıyor!​ 17 Mayıs 2019 | 1.367 Okunma Yerli, donanımlı yeni hâriciyeciler kuşağı... 13 Mayıs 2019 | 1.195 Okunma Artık hâriçten gazel okumayan bir Türk hâriciyesi’ne doğru... 12 Mayıs 2019 | 360 Okunma Tek bir zamana, tarihsizliğe hapsedilmeye başkaldıran adam: Kadir Mısıroğlu 10 Mayıs 2019 | 1.340 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar