Kurşun masum Müslümanları katletti ama silah Türkiye’ye doğrultuldu!

Hiç olmayacak bir yerde, Yeni Zelanda’nın ismi İsaKilisesi anlamına gelen Christchurch isimli küçük bir kasabasında iki camiye Cuma vaktinde hunharca bir terör eylemi gerçekleştirildi, 49 masum Müslüman barbarca...

Hiç olmayacak bir yerde, Yeni Zelanda’nın ismi İsaKilisesi anlamına gelen Christchurch isimli küçük bir kasabasında iki camiye Cuma vaktinde hunharca bir terör eylemi gerçekleştirildi, 49 masum Müslüman barbarca katledildi!

Teröristin, katliamı gerçekleştirirken kayda aldığı görüntüler, insanın kanını dondurucu görüntüler!

ALÇAKLIĞIN BİR TARİHİ VAR!

Savunmasız insanları katletmek, masum Müslümanlara camide kitlesel katliam yapmak sadece barbarca değil, alçakça, korkakça ve kalleşçe bir eylemdir.

Bu vahşet, emperyalist Batı’nın tarihinin ve karakterinin özeti gibidir.

Modern Batı uygarlığı tarihi yalnızca bilimsel devrimler, siyasî devrimler, iktisadî devrimler tarihinden ibaret değildir; sömürgecilik ve emperyalizm gibi barbarlıklar tarihidir aynı zamanda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı zombileşirken, İslâm özneleşiyor... 25 Mart 2019 | 3.591 Okunma Yeni Zelanda katliamı insanlığa, zombileştirildiğini, insanlığını hatırlaması gerektiğini gösterdi 24 Mart 2019 | 3.432 Okunma Dünyanın Müslümanlaşması korkusu! 22 Mart 2019 | 368 Okunma Türkiye, tarihî yükümlülüğünü üstlendiğinde, tarihin akışı değişecek yeniden... 18 Mart 2019 | 3.017 Okunma Kurşun masum Müslümanları katletti ama silah Türkiye’ye doğrultuldu! 17 Mart 2019 | 3.750 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar