Gazze, insana ne olduğunu hatırlattı!

Gazze 2 milyon 300 bin nüfuslu bir açık hava hapishanesiydi. Özgür bir şehir değildi. Ama diriydi, dipdiri bir şehirdi. Hepimizi diriltip kendimize getirecek kadar dirençli ve inançlı bir Müslüman şehir.Gazze...

Gazze 2 milyon 300 bin nüfuslu bir açık hava hapishanesiydi. Özgür bir şehir değildi. Ama diriydi, dipdiri bir şehirdi. Hepimizi diriltip kendimize getirecek kadar dirençli ve inançlı bir Müslüman şehir.

Gazze, açık hava hapishanesinden özellikle bebeklerin, çocukların ve kadınların katledildiği açık hava mezbahanesine dönüştü. Dünyanın gözü önünde Netanyahu haydudunun askerleri, gözünü kırpmadan masum bebekleri, suçsuz çocukları, yüreği yangın yerine dönen, yaşadıkları cinayetler karşısında ölüp ölüp dirilen anneleri katlediyor, vicdansızca, umarsızca, ruhsuzca!

MASUMLARIN VE MAZLUMLARIN ÂHI!

İsrail’in aşağılık askerleri, gözlerinin yaşlarına bakmadan savunmasız, ne olduğundan habersiz, hiçbir günah işlememiş tertemiz bebekleri, çocukları katlediyor!

Bu masum, suçsuz bebeklerin ve çocukların çığlıkları İsrail’i yerle yeksan etsin Allah’ım!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Henry Kissinger: Kapitalist küresel sistemin “tilki”si!  01 Aralık 2023 | 505 Okunma Büyük Balkan Seyahati-6: Aziz Üsküp’ün kimliğini koruma mücadelesi! 27 Kasım 2023 | 157 Okunma Büyük Balkan Seyahati-5: Üsküp Meydanı’nda heykeller üzerinden medeniyetler savaşı! 26 Kasım 2023 | 111 Okunma Büyük Balkan Seyahati-4: Aziz Üsküp’te leziz bir sabah namazı  24 Kasım 2023 | 277 Okunma Büyük Balkan Seyahati-3  20 Kasım 2023 | 356 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar