Sağlık haberlerine dikkat!

Değerli okurum ve meslektaşım Muharrem Akduman bu haftayı da boş geçmemiş. Bu kez mercek altına aldığı konu, sağlık haberleri. "Yüksel'ciğim günaydın, basında vatandaşı tedirgin eden haber var...

Değerli okurum ve meslektaşım Muharrem Akduman bu haftayı da boş geçmemiş. Bu kez mercek altına aldığı konu, sağlık haberleri.
"Yüksel'ciğim günaydın, basında vatandaşı tedirgin eden haber var bugün. Omuz ağrısı, akciğer kanseri habercisi imiş! Hemen birkaç doktor arkadaşımı aradım. Fizik, dahiliye ve hariciye uzmanı bu arkadaşlarım. Olayı anlattım, hepsi de ağız birliği etmişçesine 'Kim yazıyor bu saçmalıkları.? Öyle bir şey yok' dediler. Bence haber kıtlığı var. Uydur, uydur yaz... Sevgiler..."
Muharrem Akduman, bu hafta ekran başında en çok güldüğü anı da paylaşmış:
"Hayatımda dünkü kadar güldüğümü hatırlamıyorum. Çocuklar kulaktan kulağa oynarken baştaki çiçek kelimesi sondan otobüs çıkar ya, 360'daki Ben Bilirim yarışmasında ondan daha komik bir olay oldu. Malum, kutucuklarda birkaç harf veriliyor. Sonra tahminler başlıyor ve öyle ilgisiz cevaplar veriliyor ki inanılmaz. 'Çul içinde aslan yatar' olması gereken cevap için bir hanım kızımız şöyle bir tahminde bulundu: 'Dul kadın camdan bakar...' Evde misafirler de vardı, yerlere yattık vallahi gülmekten :))) Sevgiler."

Restorasyon ve deformasyon
Bu köşeyi sadece televizyon...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zarafet hepimize lazım 08 Aralık 2022 | 61 Okunma Okul dizileri gerçek katil olmasın? 07 Aralık 2022 | 131 Okunma Var mısınız market boykotuna? 06 Aralık 2022 | 246 Okunma Ailece tesadüfen yaşıyoruz 04 Aralık 2022 | 195 Okunma Önce ruhlardaki engelleri kaldıralım 03 Aralık 2022 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar