Biden Suudi Arabistan’a ne yapmaya çalışıyor?

Bugün Müslüman kanı sudan ucuz

CIA’nin açıkladığı Kaşıkçı cinayetine dair rapora dair birçok televizyon kanalından ve gazeteciden gelen hiçbir mülakat çağrısına özellikle cevap vermedim. Bunu da ilk kez buradan duyuruyorum. Kaşıkçı davasında hasbelkader rahmetli ile olan kişisel dostluğum dolayısıyla gıyabımda bana yüklemiş olduğu vasiyet kabilinden bir sorumluluğu unutmuş değilim elbet.

Olayın başından itibaren bu vasiyetin yüklediği sorumlulukla hareket etmeye çalıştım.Onun başına gelenleri engelleyemedim ama başına gelenlerden dolayı hepimize yüklediği adalet borcunu ifa etmeye çalıştım. Bunun için önce başına gelenlerin aydınlatılması gerekiyor, sorumlularının kim olduğunun tespit edilip mahkeme önüne çıkarılması gerekiyordu.

Olayın uluslararası bir ilgiye konu olması kaçınılmazdı, çünkü Kaşıkçı aynı zamanda bir ABD vatandaşı değilse...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
KKTC’de hortlayan 28 Şubat 17 Nisan 2021 | 146 Okunma İstiğna ve tuğyana karşı oruç, kadim bir muallim 14 Nisan 2021 | 89 Okunma Türkiye’nin bir de şöyle bir görünümü var, kızım sana söylüyorum 12 Nisan 2021 | 148 Okunma “İnsanlık namına, aşının fikri mülkiyet hakkı olmamalı, herkes üretebilmeli” 10 Nisan 2021 | 63 Okunma Çaresiz demokratların darbe rüyası 07 Nisan 2021 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar