Zengin ve yoksulluğumuzun kaynağı beslenme anlayışımız

Yediklerimiz ve içtiklerimiz sadece bedenimizi etkilemiyor, aldığımız her gıda önce bedeni sonra kalbi sonra da ruhu değiştiriyor.Sağlıklı beslenmek derken ne anlıyoruz?Gıdaların temiz ve doğal olmaları...

Yediklerimiz ve içtiklerimiz sadece bedenimizi etkilemiyor, aldığımız her gıda önce bedeni sonra kalbi sonra da ruhu değiştiriyor.

Sağlıklı beslenmek derken ne anlıyoruz?

Gıdaların temiz ve doğal olmaları onların sağlıklı ve temiz olduğunu göstermez, helal yollardan kazanılmış olması da şarttır.

Yani ancak doğal ve temiz gıdaları helal yoldan, alın teriyle satın aldığımız veya yetiştirdiğimiz gıdalarla beslendiğimizde sağlıklı beslendiğimizi söyleyebiliriz.

Bir gıdanın hem temiz hem helal yoldan elde edilmiş yani hak edilmiş olması şarttır.

Böyle olmazsa ne olur?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bandırma Gönen OSB’den dünyaya yenilebilir mürekkep satıyoruz 24 Mart 2019 | 19 Okunma Hava kirlensin, yeter ki sanayi olsun mu 20 Mart 2019 | 27 Okunma Sağlığımızı kaybetmeden para kazanmak mümkün değil mi 17 Mart 2019 | 100 Okunma Buğday ve un üretiminde kritik görev Türkiye’nin 13 Mart 2019 | 151 Okunma ‘Dostlarının rahatı için kendini sıkıntıya sok’ diyor Nizami 10 Mart 2019 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar