Ordu’nun dereleri yukarı mı akıyor

Anadolu’da kendi hamuruyla yoğrulmak diye bir tabir vardır. Varolan kaynakları kullanarak kalkınmak isteyenlerin tercih ettiği bir yoldur. Kendine özgüdür.Ordu Belediyesi de bu amaçla yola çıkmış. Yaptığı...

Anadolu’da kendi hamuruyla yoğrulmak diye bir tabir vardır. Varolan kaynakları kullanarak kalkınmak isteyenlerin tercih ettiği bir yoldur. Kendine özgüdür.

Ordu Belediyesi de bu amaçla yola çıkmış. Yaptığı çalışmaları tanıtmak için de bir grup gazeteciyi ve iş insanlarını şehre davet etmiş.

Yazılı ve görsel basının yazar ve muhabirlerinin dışında iş dünyasından gelenlerin gördüğümüz kadarıyla isimlerini de söyleyelim; Ali Fatinoğlu (Sanica), Adil Üstündağ (Green Park), (E) Kenan Yavuz (Petkim), Hüsamettin Kavi (İSO), Necmi Erol (Muratbey Peynir), Senur Akın Biçer (Arnica), Banu Dedeman (Otel) ve Nuri Kalyoncu (Point Otel).

**

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Aşağıdan ve Yukarı"dan 26 Eylül 2021 | 73 Okunma Hırs ve değerler 22 Eylül 2021 | 37 Okunma 24. yüzyılın İstanbul’unu hayal eden son Osmanlı 19 Eylül 2021 | 104 Okunma “Hem tecrübeli hem genç olsun” sakat bir zihniyettir 15 Eylül 2021 | 68 Okunma ‘İnsan’ denen enstrüman 12 Eylül 2021 | 66 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar