Trabzonspor üzerinden Berat Albayrak neden hedef?

Bazı çevreler ısrarla damat vurgusundan ve karalama çabasından vazgeçmiyor. Siyasi pozisyonundan, kişisel yaşamına hemen her fırsatta onu yıpratmanın gayretindeler. Hazine ve Maliye Berat Albayrak’tan söz ediyoruz.

Şimdi de onu spor alanında hedef haline getirmenin şer çabasındalar. Kendi başarısızlıklarını, basiretsizliklerini örtme çabasının yanı sıra küresel bir ağa takılı olanların gayreti de gözden kaçmıyor.

Maçlarda tribünlerde sloganlara taşıyanlar, Trabzonspor üzerinden hem kulübü, hem de Bakan’ı yıpratma gayretleriyle neyi hedefliyorlar? Nedir dertleri? İçi boş, dayanaksız ithamlarla, sporu siyasete bulaştırarak ne elde etmek istiyorlar? Sahadaki spor başarısına odaklanmak yerine takım başarısızlığında türlü mazeretler üreterek, kendi hatalarını örtmenin çabasından öte hangi anlamlar içeriyor?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Virüs'ün küresel değişime dair gücü 31 Mart 2020 | 2.794 Okunma Corona virüsle kol kola girenler 28 Mart 2020 | 4.125 Okunma Trabzonspor üzerinden Berat Albayrak neden hedef? 25 Şubat 2020 | 6.246 Okunma KKTC'nin Cumhurbaşkanı olmanın tarihi sorumluluğu 11 Şubat 2020 | 2.724 Okunma Hedeftekiler 25 Ocak 2020 | 2.672 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar