AK Parti golü yiyecek mi?

Görebildiğim kadarıyla Türkiye’de en dokunulmaz alan futbol. Türkiye’de “mevzubahis futbolsa gerisi teferruat” diyenlerin sayısı milyonları bulur. Kamuoyunda tek sorgulanmayan alan.

 Kendi içlerindeki tartışmaları kastetmiyorum. Futbol kulüpleri arasındaki çekişmeleri de. Kastettiğim, taraftarı olunan kulübe bağlılık.

Meselâ bir futbol kulübünün yönetimi kulübün kasasını boşaltır, transfer adı altında milyonları sağa sola ve tabiî ki kendi ceplerine de dağıtıp sonra da hiçbir şey olmamış, sanki kendi suçları değilmiş gibi medyaya çıkıp “Hadi şimdi destek, fedakârlık zamanı” diyerek yardım kampanyaları düzenlerler. Kendileriyle alay edildiğini, ahmak yerine konulduğunu göremeyen yüzbinler de kulüplerine yardım olsun diye, kulüp yönetimince fâhiş fiyata satılan forma, bayrak vb. ürünleri alıp kulüplerine kurtardıklarını sanırlar!

Peki, çocuklarının rızkından kesip kölece bağlandıkları futbol kulüplerine verdikleri paraların ak

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Övünmek hakkımız 24 Şubat 2020 | 2.236 Okunma Bu çocuklar hapse mi girecek? 19 Şubat 2020 | 300 Okunma O darbeciler eve gönderilmeyecekti 17 Şubat 2020 | 885 Okunma AK Parti golü yiyecek mi? 12 Şubat 2020 | 2.671 Okunma Hedef Başkan Erdoğan 10 Şubat 2020 | 3.825 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar