SURİYE MESELESİNİN GELDİĞİ YER İLİKLERİMİZE KADAR ÜRPERTİYOR!..

İYİ Parti’nin bir ilke imza atarak Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa getirdiği Dr. Aytun Çıray’dan “Suriye Krizi” konusunda ürkütücü tespitler:Sevgili okurlarım,İYİ...

İYİ Parti’nin bir ilke imza atarak Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa getirdiği Dr. Aytun Çıray’dan “Suriye Krizi” konusunda ürkütücü tespitler:

Sevgili okurlarım,

İYİ Parti’nin son olağanüstü kurultayında çok önemli bir kurumsal hamle gerçekleşti. Türkiye’de bir siyasi partinin bünyesinde ilk kez oluşturulan Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa, yüksek bir oyla Genel İdare Kurulu’na seçilen İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray getirildi.

Bugünkü söyleşimizde bu yeni yapılanmaya neden ihtiyaç duyulduğunu ve Suriye meselesinin ulaştığı kritik noktayı konuşacağız.

★★★

UĞUR DÜNDAR (U.D.): Sayın Çıray, Olağanüstü Kurultay’da gayet yüksek bir oyla Genel İdare Kurulu’na seçildiniz. Kamuoyu sizi İYİ Parti’nin merkez kimliğini tescil eden kurucu siyasi şahsiyet olarak tanıyor. İsterseniz söyleşimize İYİ Parti’nin Kurultayı’ndaki yeni yapılanmanın gerekçelerine ve anlamına ilişkin değerlendirmenizle başlayalım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzninizle 27 Kasım 2019 | 304 Okunma Öğretmenler, bizim öğretmenlerimiz... 24 Kasım 2019 | 104 Okunma Cenneti cehenneme dönüştürme yarışı!.. 23 Kasım 2019 | 272 Okunma Yaşayan efsaneden harikulade tarih dersi!.. 22 Kasım 2019 | 807 Okunma Kırmızı bülten!.. 21 Kasım 2019 | 268 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar