SURİYE MESELESİNİN GELDİĞİ YER İLİKLERİMİZE KADAR ÜRPERTİYOR!..

İYİ Parti’nin bir ilke imza atarak Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa getirdiği Dr. Aytun Çıray’dan “Suriye Krizi” konusunda ürkütücü tespitler:Sevgili okurlarım,İYİ...

İYİ Parti’nin bir ilke imza atarak Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa getirdiği Dr. Aytun Çıray’dan “Suriye Krizi” konusunda ürkütücü tespitler:

Sevgili okurlarım,

İYİ Parti’nin son olağanüstü kurultayında çok önemli bir kurumsal hamle gerçekleşti. Türkiye’de bir siyasi partinin bünyesinde ilk kez oluşturulan Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanlığa, yüksek bir oyla Genel İdare Kurulu’na seçilen İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray getirildi.

Bugünkü söyleşimizde bu yeni yapılanmaya neden ihtiyaç duyulduğunu ve Suriye meselesinin ulaştığı kritik noktayı konuşacağız.

★★★

UĞUR DÜNDAR (U.D.): Sayın Çıray, Olağanüstü Kurultay’da gayet yüksek bir oyla Genel İdare Kurulu’na seçildiniz. Kamuoyu sizi İYİ Parti’nin merkez kimliğini tescil eden kurucu siyasi şahsiyet olarak tanıyor. İsterseniz söyleşimize İYİ Parti’nin Kurultayı’ndaki yeni yapılanmanın gerekçelerine ve anlamına ilişkin değerlendirmenizle başlayalım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İdlib cehenneminden nasıl kurtuluruz? 21 Eylül 2019 | 193 Okunma Hayat damarı!.. 20 Eylül 2019 | 180 Okunma Tuvalet temizleyen lise müdürü!.. 19 Eylül 2019 | 1.494 Okunma Ülkeyi yönetenlerin kulakları ağızlarından çıkanları duymalı! 18 Eylül 2019 | 480 Okunma Köle çocukları kurtarmaya uğraşırken bakın başıma neler geldi? 15 Eylül 2019 | 182 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar