Kemal ve Celal Kılıçdaroğlu!..

Sözcü Gazetesi Yazarı Uğur Dündar'ın bugünkü (23.11.2022)'' Kemal ve Celal Kılıçdaroğlu!..'' başlıklı yazısı.

Günlerdir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vefat eden kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun mezarına su dökerken çekilmiş fotoğrafı gözümün önünden gitmiyor.

O kardeş ki, Didim’deki rant baronlarına tetikçilik yaparken hem ağabeyi, hem de onlarla mücadele eden Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a atılmadık iftira bırakmamıştı.

Ülkemizin en görkemli kültür etkinliklerinden biri olan Altınkum Yazarlar Festivali’ne katıldığım günlerde yakından tanıdığım ve halkın kendisine olan sevgisini gözlemlediğim Başkan Atabay, hedef olduğu korkunç kumpası anlatırken şunları söylemişti:

– Didim’de yaşamamasına rağmen bu baronlar, kendisine burada bir daire  kiraladılar. “Eğer bizim istediklerimizi yaparsan sana burayı alacağız, istediğin kadar da para vereceğiz” dediler. Yanına bir de hayat kadını koydular.

– Kendisine bir sosyal medya hesabı açtılar. Alkole düşkünlüğünü iyi bildiklerinden içirip içirip bana ve ağabeyine yalan, dolan ve iftiralarla dolu paylaşımlar...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyenler karamsar olamazlar!.. 30 Kasım 2022 | 188 Okunma Hulusi Akar’a "çuvalcı Amerikalı generalden niye madalya aldığını" şehitlerimiz için sordum!... 27 Kasım 2022 | 604 Okunma Çile!.. 26 Kasım 2022 | 119 Okunma Öfkeli toplum!.. 25 Kasım 2022 | 203 Okunma Başöğretmenimiz Atatürk ve tüm öğretmenlerimize minnetle... 24 Kasım 2022 | 180 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar