Vücut sıcaklığınız saatinizin ekranında

Vücut ısısı Covid-19 tanısı koyarken öncelikli belirtilerden biri kabul edildiği için hayatımızın parçası haline geldi. Havalimanlarında, AVM ve otellerin girişinde vücut ısısına...

Vücut ısısı Covid-19 tanısı koyarken öncelikli belirtilerden biri kabul edildiği için hayatımızın parçası haline geldi. Havalimanlarında, AVM ve otellerin girişinde vücut ısısına bakılıyor. HUAWEI giyilebilir cihazlarda temel olarak yer alan; profesyonel sağlık uygulamaları, egzersiz izleme özellikleri ve ultra uzun pil ömrünün yanı sıra, HUAWEI WATCH 3'te vücut ısısını hassas biçimde algılayan yüksek hassasiyetli bir sıcaklık sensörü de yer alıyor. HUAWEI, bağımsız bağlantı ve tüm bağlantı senaryolarını destekleyen ve akıllı yaşam deneyimleri sunmak için HarmonyOS 2 işletim sistemiyle donatılan HUAWEI WATCH 3 akıllı saatini Türkiye'de satışa sundu.
El yıkama ve cihazın düşme durumunu algılama gibi yeni özellikler de sunan HUAWEI'nin yeni akıllı saatleri, kullanıcıların mekandan bağımsız olarak sportif aktivitelerini ve sağlık verilerini izlemelerini de sağlıyor.

BİLEKTEKİ TELEFON
Artık eSIM kullanımı da yaygınlaşmaya başladı. WATCH 3 bağımsız bağlantı desteğine de sahip.
Kullanıcılar, akıllı telefonlarında eSIM hizmetini etkinleştirerek, ses ve veri planlarını akıllı telefonları ve akıllı saatleri arasında paylaştırabiliyor.
...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bilgisayarda performans ve hijyen beklentisi artıyor 24 Ekim 2021 | 75 Okunma Risk arttı, siber güvenlik girişimleri hızlı büyüdü 22 Ekim 2021 | 34 Okunma Dijital felaket senaryosu 2 Daha kötüsüne hazır olun 17 Ekim 2021 | 142 Okunma 9 ayda 1.4 milyar dolar yatırım 15 Ekim 2021 | 36 Okunma Ekonomik ve yetenekli tabletler geliyor 10 Ekim 2021 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar