Eskilere geri dönmek isteyen tuşlara dokunsun

Çevrenizde tuşlu telefon kullananların yalnızca yaşlı insanlar olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak tuşlu telefonlara ihtiyaç duyanların sadece askerliğini yapanlar veya yaşlılar olduğunu düşünmeyin.

Yanılırsınız. Pek çok kişi için hafta sonu telefonu olarak iş görecek, pil ömrü uzun ama uygulamalardan ve kameradan ödün vermeden kullanılacak cihazların sayısı hiç de az değil. Tuşlu telefonlar küresel telefon satışlarının hâlâ yüzde 25'ini oluşturuyor. Üstelik Türk Telekom mağazalarında da satılan tuşlu telefonların fiyatları oldukça uygun.

KABLOSUZ YETENEK
Tuşlu telefon kullanınca 4.5G desteğinden mahrum kalacağınız aklınıza gelebilir. Fakat hem tuşlu olup hem de kablosuz ağ seçeneği bulunan güncel bir cihaz bulmanız mümkün. Yani WiFi, Bluetooth ve şebeke seçeneklerinden mahrum kalmadığınız gibi FM radyoya da yıllar sonra kavuşabilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
KOBİ’lere İnsan Kaynağı kolay 04 Aralık 2020 | 14 Okunma 2020'den eğitimden oyuna en iyi uygulamalar Apple vitrininde 02 Aralık 2020 | 126 Okunma Krızi aşmanın yolu yapay zekâ yatırımı 29 Kasım 2020 | 45 Okunma Ekranda kavis deneyimi 29 Kasım 2020 | 39 Okunma 8 pilot girişimi daha rekabete kanatlandı 27 Kasım 2020 | 57 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar