Eskilere geri dönmek isteyen tuşlara dokunsun

Çevrenizde tuşlu telefon kullananların yalnızca yaşlı insanlar olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak tuşlu telefonlara ihtiyaç duyanların sadece askerliğini yapanlar veya yaşlılar olduğunu düşünmeyin.

Yanılırsınız. Pek çok kişi için hafta sonu telefonu olarak iş görecek, pil ömrü uzun ama uygulamalardan ve kameradan ödün vermeden kullanılacak cihazların sayısı hiç de az değil. Tuşlu telefonlar küresel telefon satışlarının hâlâ yüzde 25'ini oluşturuyor. Üstelik Türk Telekom mağazalarında da satılan tuşlu telefonların fiyatları oldukça uygun.

KABLOSUZ YETENEK
Tuşlu telefon kullanınca 4.5G desteğinden mahrum kalacağınız aklınıza gelebilir. Fakat hem tuşlu olup hem de kablosuz ağ seçeneği bulunan güncel bir cihaz bulmanız mümkün. Yani WiFi, Bluetooth ve şebeke seçeneklerinden mahrum kalmadığınız gibi FM radyoya da yıllar sonra kavuşabilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Spor teknolojisi girişimlerine 450 bin TL’lik yeni kaynak 27 Ocak 2023 | 44 Okunma Dijital dönüşüme güçlü uyum sağladık 17 Ocak 2023 | 19 Okunma Otomobil ve mobilite şirketleri ekran rekabetine hazırlanıyor 10 Ocak 2023 | 24 Okunma Akıllı cihazlar beynimizi pasifleştirdi 08 Ocak 2023 | 70 Okunma Togg ve teknoloji girişimleri sahnesine çıktı 06 Ocak 2023 | 84 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar