Eskilere geri dönmek isteyen tuşlara dokunsun

Çevrenizde tuşlu telefon kullananların yalnızca yaşlı insanlar olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak tuşlu telefonlara ihtiyaç duyanların sadece askerliğini yapanlar veya yaşlılar olduğunu düşünmeyin.

Yanılırsınız. Pek çok kişi için hafta sonu telefonu olarak iş görecek, pil ömrü uzun ama uygulamalardan ve kameradan ödün vermeden kullanılacak cihazların sayısı hiç de az değil. Tuşlu telefonlar küresel telefon satışlarının hâlâ yüzde 25'ini oluşturuyor. Üstelik Türk Telekom mağazalarında da satılan tuşlu telefonların fiyatları oldukça uygun.

KABLOSUZ YETENEK
Tuşlu telefon kullanınca 4.5G desteğinden mahrum kalacağınız aklınıza gelebilir. Fakat hem tuşlu olup hem de kablosuz ağ seçeneği bulunan güncel bir cihaz bulmanız mümkün. Yani WiFi, Bluetooth ve şebeke seçeneklerinden mahrum kalmadığınız gibi FM radyoya da yıllar sonra kavuşabilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yapay zeka Grammy’e talip 08 Aralık 2019 | 61 Okunma 65 bin kişi dijital dönüşüm için buluştu 06 Aralık 2019 | 19 Okunma Takımyıldızları artık çok yakınınızda 01 Aralık 2019 | 19 Okunma Küresel girişimler ihracatı büyütüyor 29 Kasım 2019 | 20 Okunma Yabancı fonlar oyun için Türkiye'ye geldi 24 Kasım 2019 | 45 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar