Akılllı patatesten yapay zeka fışkırdı!

Sanırım yaşadığımız dönemi unutturmamak için elbirliğiyle çalışan; sanatçı, girişimci, yazılımcı, siyasetçi ve sporcular eylemleriyle henüz anlam veremediğimiz bazı şeyleri işaret etmeye başladı!

Şimdi düşünün üzerinde anten, işlemci ve yapay zeka yazılımı olduğunu söyleyen bir Fransız girişimci, akıllı patates girişimcisi kendisine yatırımcı bulabilir mi? Üstüne anten takılmış, işlemci girmiş, yapay zeka bulaşmış her şey akıllanır mı? Akıllı patates, CES Fuarı'na paralel düzenlenen Eureka Park girişim etkinliğine katılan bin 200 girişimciden biri olmayı başarmış bir iş bu noktada.

AKIL TUTULMASI ZAMANI
Fransız girişimci, akıllı patatesin sorularımıza yanıt vereceğini iddia ediyor. Hatırı sayılır bir kalabalık da girişimciyi dinliyor. Fransız girişimci herkesin gözünün içine baka baka patatesteki yapay zekayı ortaya çıkardığını iddia ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Spor teknolojisi girişimlerine 450 bin TL’lik yeni kaynak 27 Ocak 2023 | 23 Okunma Dijital dönüşüme güçlü uyum sağladık 17 Ocak 2023 | 18 Okunma Otomobil ve mobilite şirketleri ekran rekabetine hazırlanıyor 10 Ocak 2023 | 23 Okunma Akıllı cihazlar beynimizi pasifleştirdi 08 Ocak 2023 | 67 Okunma Togg ve teknoloji girişimleri sahnesine çıktı 06 Ocak 2023 | 83 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar