Son çıkan elektrikleri söndürsün!

İngiltere Kraliçesi Elizabeth; Prens Harry ve eşi Meghan’ın “Kraliyet Ailesi’nden ayrılma” kararını onayladı: “Megxit” resmiyet kazandı! Kraliyete ait unvanlarını da kullanamayacaklar.

Daily Mirror’daki bir habere göre; Kraliyetten bir kaynak “Çiftin unvanlarından vazgeçmeleri için tehdit edildiğini” öne sürdü!

Bir süre evvel Kraliçe’nin tavır koyduğu Harry ile Meghan, “İngiltere’den son çıkan elektrikleri söndürsün” gibilerden bir hareket çekemediler ama Buckingham Sarayı’nın sıkı markajından kurtulmayı da başardılar: “Anlaşmalı ve nazikçe” tüydüler!

Prens Harry, çekilme kararı için “Başka seçenek kalmamıştı” dedi.

*

Prens Harry, aradan geçen 23 senenin ardından acaba annesi Diana’nın kuşkulu ölümü hakkında ne düşünüyordur? Babaannesi Kraliçe’den yahut babası Prens Charles’tan şüpheleniyor mudur, mesela?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mikrop Mikron’un “Kravatlı bir Yılan” olarak Portresi 30 Ekim 2020 | 488 Okunma “Made in U.S.A” etiketli Canlı Bomba! 28 Ekim 2020 | 315 Okunma Laikçi faşizme karşı omuz omuza 27 Ekim 2020 | 849 Okunma Parti içi kavgadaki Derin İP’uçları yahut Arzın Merkezine Seyahat! 23 Ekim 2020 | 328 Okunma Bunların alayı, ancak Güç’ten anlar! 21 Ekim 2020 | 279 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar