Palavracı

Kemal Kılıçdaroğlu “Bütün hayatım FETÖ'cülerle mücadele ile geçti” diyor! Yalandan kim ölmüş? “Kemal-i afiyetle” yalan söylüyor. Hayatı kuyruklu yalanlar üzerine...

Kemal Kılıçdaroğlu “Bütün hayatım FETÖ'cülerle mücadele ile geçti” diyor! Yalandan kim ölmüş? “Kemal-i afiyetle” yalan söylüyor. Hayatı kuyruklu yalanlar üzerine kuruludur.
Altı yıldır oturduğu CHP'nin genel başkanlık koltuğu; FETÖ'nün kaset operasyonu neticesinde kendisine teslim edildi!
Sahi, Kılıçdardoğlu'na Baykal'ın istifasına yol açan malum kasetin bir kopyasını “kimler” ulaştırdı? Cevabı üzerinde, bir sorudur!
***
Komprador Burjuvazi (ABD'ye bağlı İstanbul'daki Derin Baronlar); Baykal'a yönelik kaset operasyonunu FETÖ'nün eliyle gerçekleştirdiler.
Baronların sufleleriyle, talimatlarıyla genel başkanlık yapan Kemal Kılıçdaroğlu, hangi “mücadeleden” bahsediyor?
Fetullahçı Terör Örgütü ile “mücadele etmesi” ne kelime; CHP'nin lideri, bütün hücreleriyle onlarla “işbirliği” içindeydi:
-Halen daha FETÖ'yü “koruyup, kollamaya” çabalıyor!
***
Kılıçdaroğlu'nun FETÖ ile “stratejik ortaklığa” girmesi, Baronlar'ın yönlendirmesiyle oldu…
Hem Kılıçdaroğlu'na, hem de Paralel Yapı'nın önde gelenlerine; “AKP Hükümeti'ne ve Erdoğan'a karşı birlikte mücadele edin” telkinleri malum “derin güç odağı” tarafından yapıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Sıcak Patates” türünden sorular… 19 Temmuz 2019 | 37 Okunma Öyle olmaz; böyle olur! 17 Temmuz 2019 | 321 Okunma S-400’ler ve 15 Temmuz… 16 Temmuz 2019 | 366 Okunma Dikkat! 12 Temmuz 2019 | 591 Okunma Demir ağlarla değil; Gladyo’nun ağlarıyla… 10 Temmuz 2019 | 727 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar