Laikçi bir Kuyruklu Yalanın Yirmi Yedi yılı!

Merhum Uğur Mumcu yaşasaydı; “15 Temmuz’dan birkaç gün önce Enver Altaylı ve Papaz Maskeli CIA ajanı Brunson ile gizlice bir araya gelen çok ünlü siyasetçi kim?” sualine asla kayıtsız kalmaz, çarpıcı cevabın peşine düşerdi!

Bu “Sıcak Patates” sualin cevabından “Uğur Mumcu’nun yolundan gittiklerini” söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu ile onun Siyasi Ortağı Meral Akşener itina ile kaçıyor.

Aynen “Şayet, FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi başarılı olsaydı; kim Cumhurbaşkanı, kim Başbakan olacaktı?” sorusundan kaçtıkları gibi!

Siyasi İskambildeki bu Zillet İkilisinin, her iki yaman sualin cevabındaki Pek Meşhur isimlerin açığa çıkmasından fena halde korktukları bellidir.

KONFORLU YALANLAR

Geçtiğimiz Cuma, Uğur Mumcu’nun derin bir suikasta kurban gidişinin yirmi yedinci yıldönümü idi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon’a verilen ceset torbası siparişi, hangi “gizli kalmış dehşetengiz hazırlığı” hatırlatıyor? 03 Nisan 2020 | 3.327 Okunma Bu sözler Çizme’den ve yenir yutulur gibi değil! 01 Nisan 2020 | 3.506 Okunma Şapka düştü, “Atını Vuran Kovboy” göründü! 31 Mart 2020 | 2.711 Okunma Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.400 Okunma Koronavirüs de geçer, amma velakin işte bu geçmez! 25 Mart 2020 | 2.777 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar